Top of Page

Заборона на в'їзд в Німеччину

Щодо заборони на в'їзд необхідно відразу зазначити, що дане рішення компетентних органів Німеччини, як одне з видів покарання, застосовується щодо громадян України досить часто і, на відміну від інших країн Шенгенської угоди, заборона на в'їзд в Німеччину застосовується на необмежений термін.

​​Винесення такого рішення супроводжується занесенням інформації про особу в німецький Центральний реєстр AZR, а також, як правило, в Шенгенську інформаційну систему SIS.

Ці реєстри містять дані про іноземних громадян, які під час свого перебування в Німеччині, або на території країн Шенгенської угоди, скоїли правопорушення.

Якщо інформація про Заявника перебуває у німецькому реєстрі AZR або Шенгенській інформаційній системі SIS з позначкою про заборону на в'їзд, то йому, як правило, буде відмовлено у видачі візи.

Якщо по відношенню до Вас з боку державних органів Німеччини була накладена заборона на в'їзд в країну, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Німеччини, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією, видворенням, анулюванням візи, забороною на в'їзд осіб в Німеччину і країни Шенгенської угоди, а також справ, пов'язаних з анулюванням інформації з національного Центрального реєстру Німеччини (AZR) і Шенгенської інформаційної системи (SIS) - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу у вищевказаних напрямках.