Top of Page

Анулювання візи в посольстві

Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з вирішенням питань щодо анулювання віз у дипломатичних представництвах, забороною на в'їзд осіб в країни Шенгенської угоди, країни Європейського союзу (у т.ч. Великобританію), США, Канаду та ін. країни, а також справ, пов'язаних з анулюванням інформації з національних реєстрів персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) вищевказаних країн, а також Шенгенської інформаційної системи (SIS) - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу у вищевказаних напрямках.

Застосування санкції анулювання візи досить сильно поширене, і часто застосовується в практиці не тільки прикордонних служб в пунктах перетину кордону, але й дипломатичними представництвами. Ця процедура є одним з методів застосування санкції заборони на в'їзд.

Якщо співробітники дипломатичного представництва прийняли рішення про анулювання Вам візи, Вас можуть оповістити про цей намір надіславши повідомлення Вам на e-mail або дзвінком по телефону запросивши Вас на співбесіду з метою з'ясування обставин, які послужили для прийняття такого рішення. Крім того, залежно від обставин, про анулювання візи Ви можете дізнатися в пункті перетину кордону.

Якщо у Вас існує загроза анулювання візи, кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави анулювання візи, і підготують Вас до інтерв'ю в посольстві, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.

Причини анулювання візи можуть бути самими різними: від невідповідності мети візиту категорії отриманої візи до порушення паспортно-візового режиму. Як правило, анулювання візи супроводжується занесенням інформації до національного реєстру персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) країни, дипломатичне представництво якої прийняло рішення про анулювання візи.

Якщо мова йде про анулювання візи будь-якою країною Шенгенської угоди, то занесення інформації, крім національного реєстру, здійснюється також і до Шенгенської інформаційної системи SIS.