Top of Page

К.Ж. - депортація з Бельгії, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

В жовтні 2018 року в аеропорту на бельгійському контрольно-пропускному пункті К.Ж. була затримана і повідомлена прикордонною службою Бельгії про відмову їй у в'їзді на територію країни згідно ст. 3 п.1 Закону від 15.12.1980, що передбачає видачу дозволів на в'їзд і перебування на території Бельгії.

В зв'язку з тим, що пробувши в країнах Європейського союзу 90 днів за період 180 днів і повернувшись в Україну, К.Ж. змінила свої особисті дані, після чого з новим паспортом спробувала перетнути кордон країн ЄС, щодо К.Ж. було винесено рішення про її негайну депортацію з наступних підстав:

  • (F) дана іноземна громадянка перебуває на території країн Європейського союзу понад 90 днів за період 180 днів (ст. 3, п.1, пп.2 Закону від 15.12.1980р., ст. 6, § 1, вступ. ч . і § 1 Шенгенського прикордонного кодексу).

На цій підставі їй було видано рішення про відмову у в'їзді, негайну депортацію і заборону на в'їзд в Бельгію і країни Європейського союзу, а інформація про неї внесена в національну базу осіб, яким забороняється в'їзд в Бельгію, а також до Шенгенської інформаційної системи SIS.

Після затримання К.Ж. була переведена в прикордонний ізолятор тимчасового утримання і найближчим рейсом депортована з Бельгії в Україну.

В результаті вжитих нами заходів компетентні органи Бельгії зняли заборону на в'їзд для К.Ж. в Бельгію і країни Шенгенської угоди.

Статус справи: 
Завершені справи