Top of Page

Подружжя Р. - депортація з Норвегії та пожиттєва заборона на в'їзд в країни Шенгенської Угоди

Подружжя Р. було затримане в Норвегії співробітниками поліції. Під час перевірки документів та допиту було встановлено, що дружина Р. була зареєстрована в якості персони, яка знаходиться в пошуку роботи як громадянка ЄЕЗ, що має громадянство Латвії.

Згідно поліцейського звіту чоловік Р. мав при собі паспорт громадянина Латвії, який був зареєстрований як вкрадений.

Також було встановлено, що подружжя Р. отримали посвідки на проживання в Норвегії недобросовісним чином і незаконно проживали в Норвегії.

Управління у справах імміграції Норвегії (UDI) прийняло рішення депортувати подружжя Р. та їх неповнолітніх дітей на підставі абз. 1 § 66, п. "А" Закону про імміграцію та реєстрацію в ШІС з довічною забороною на в'їзд до країн Шенгенської угоди через надання подружжям Р. неправдивої інформації норвезькій владі, тим самим порушивши Закон про імміграцію Норвегії, а також незаконному перебуванні в країні.

Винесена постанова була оскаржена в Імміграційну раду (UNE), а також заявлено, що рішення про депортацію є невідповідним. Причиною строгості постанови (заборона на в'їзд на постійній основі) є той факт, що дружина Р. була зареєстрована як громадянка ЄЕЗ.

Далі були надані докази про те, що дану постанову необхідно переглянути в інтересах дітей. В якості альтернативи було запропоновано переглянути термін заборони на в'їзд.

Апеляційна інстанція не змінила рішення першої інстанції і подружжя Р. разом з дітьми були депортовані з Норвегії в Україну.

На даний час справа в провадженні.

 

Статус справи: 
Справи в провадженні