Top of Page

Вимога поліції щодо зобов'язання покинути Німеччину в добровільному порядку, заборона на в'їзд і внесення інформації в SIS

У 2016 році С.Д. був затриманий поліцією в Німеччині і йому було пред'явлена вимога щодо зобов'язання покинути країну в добровільному порядку. Для виконання даного зобов'язання для С.Д. був встановлений відповідний термін для виїзду з країни та видані відповідні документи.

С.Д. виїхав з Німеччини і до вересня 2018 року він не мав необхідності відвідувати країни Шенгенської угоди, тому С.Д. не вживав жодних дій сподіваючись, що неприємний інцидент, який трапився з ним в Німеччині, згодом забудеться і ніяких проблем в подальшому з відвідуванням країн Шенгенської угоди не буде.

Однак, при спробі перетину кордону С.Д. був затриманий на прикордонному переході Угорщина - Україна та під час детального прикордонного контролю було встановлено, що С.Д. встановлена заборона на в'їзд Німеччиною, а також наявність його даних в Шенгенській інформаційній системі SIS. На підставі встановленої інформації співробітники прикордонної служби Угорщини видворили С.Д. назад в Україну.

В процесі роботи по даній справі юристами нашої компанії були витребувані документи, що стосуються даної справи, з'ясовані підстави внесення інформації щодо С.Д. в Шенгенську інформаційну систему, а також підготовлена ​​апеляція з відповідною доказовою базою, з метою анулювання інформації в системі SIS і зняття заборони на в'їзд С.Д. в Німеччину та країни Європейського союзу.

В результаті вжитих нами заходів в листопаді 2018 року компетентні органи Німеччини зняли заборону на в'їзд для С.Д. в Німеччину і країни Європейського союзу.

Статус справи: 
Завершені справи