Top of Page

Центральний реєстр іноземців AZR Німеччини

Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією, видворенням, забороною на в'їзд в Німеччину і країни Шенгенської угоди, а також справ, пов'язаних з анулюванням інформації у Центральному реєстрі іноземців Німеччини (AZR) і Шенгенській інформаційній системі (SIS) - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу в вищевказаних напрямках.

Центральний реєстр іноземців (Auslanderzentralregister - AZR) веде Федеральна адміністративна служба Німеччини в Кельні (Bundesverwaltungsamt in Koeln). Кожен Заявник на отримання візи перевіряється в цьому реєстрі.

У разі наявності інформації про Заявника в AZR, наприклад, порушення під час попереднього перебування в Німеччині - Заявник не зможе отримати дозвіл на в'їзд до Німеччини до тих пір, поки інформація про нього не буде видалена з AZR.

Крім цього необхідно додати, що у разі внесення інформації про Заявника до AZR, інформація про Заявника як про порушника, як правило, дублюється також у системі SIS.

Дана інформація ініціюється відповідними компетентними відомствами або службами, а термін дії даної інформації визначається тяжкістю скоєного правопорушення.

Щодо терміну дії запису в реєстрі AZR і системі SIS хочемо відзначити, що не дивлячись на закінчення терміну дії запису, інформація про порушника з реєстру AZR і системи SIS "автоматично", як правило, не видаляється. Відповідно до цього, необхідно заздалегідь вживати заходів щодо скасування чинного рішення про заборону на в'їзд або скорочення строків накладеного стягнення.

Дана адміністративна процедура оскарження не проста і, зазвичай, займає чимало часу, а також вимагає додаткових фінансових витрат, але у разі позитивного результату справи дана процедура допоможе відновити Заявнику своє право на в'їзд не тільки до країни, яка прийняла рішення про покарання, а й взагалі до Європи.