Top of Page

Депортація з Австрії, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд в Австрію, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Австрії та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

Щодо заборони на в'їзд в Австрію слід відмітити, що дане рішення компетентних австрійських органів, як одне з видів покарання, застосовується щодо громадян України досить часто. Винесення компетентними органами рішення про заборону на в'їзд в Австрію має місце особливо у випадках, якщо:

  • дані іноземного громадянина внесені до реєстру іноземців, перебування яких на території Австрії небажане;
  • дані іноземного громадянина внесені до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді;
  • іноземний громадянин не має дійсної візи або іншого дійсного документа, що надає йому право на в'їзд та перебування в країні;
  • незаконне перебування іноземця на території Австрії після порушення допустимого терміну перебування або нелегальний перетин, чи намір нелегального перетину кордону;
  • щодо іноземного громадянина було винесено відповідними компетентними органами рішення про його видворення або депортацію з Австрії або з країн Європейського союзу;
  • здійснення незаконної господарської діяльності або нелегальна робота (здійснення незаконної трудової діяльності, виконання роботи без необхідного дозволу та візи) або відсутність фінансових коштів для перебування на території Австрії.

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ ПРИЧИНИ ЗАБОРОНИ НА В'ЇЗД В АВСТРІЮ

Якщо щодо Вас з боку компетентних австрійських органів була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Австрії, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.