Top of Page

Депортація з Франції, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд у Францію, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Франції та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

Основною метою внесення інформації про іноземців в національний реєстр іноземців, перебування яких у Франції є небажаним, а також до Шенгенської інформаційної системи, є забезпечення високого рівня безпеки в країнах Шенгенської угоди, при відсутності внутрішнього прикордонного контролю між цими країнами, шляхом надання компетентним національним органам влади доступу до внесення даних, а також ознайомлення з попередженнями щодо іноземців або об'єкти.

Нелегальним перебуванням на території Франції є перебування в країні всупереч положенням, що стосуються діючих умов в'їзду і перебування іноземців на території Франції. Винесення рішення щодо заборони на в'їзд у Францію має місце особливо у випадках, якщо:

  • іноземний громадянин не має дійсної візи або іншого дійсного документа, що надає йому право на в'їзд та перебування на території Франції;
  • щодо іноземного громадянина було винесено відповідними компетентними органами рішення про його видворення або депортацію з Франції або з країн Європейського союзу;
  • нелегально перетнув (чи намагався нелегально перетнути кордон) або не залишив територію Франції після порушення допустимого терміну перебування (тривалість його перебування на території держав-членів Європейського союзу вже досягла 90 днів протягом попереднього 180-денного періоду);
  • нелегально працює/працював/мав намір працювати (перебування та здійснення незаконної трудової діяльності, виконання роботи без необхідного дозволу та візи) або не має фінансових коштів для перебування на території Франції;
  • веде господарську діяльність всупереч чинному законодавству Франції;
  • дані про іноземного громадянина внесені до реєстру іноземців, перебування яких на території Франції небажане;
  • дані про іноземного громадянина внесені до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді.

Щодо заборони на в'їзд у Францію слід відмітити, що дане рішення компетентних органів Франції, як одне з видів покарання, застосовується щодо громадян України досить часто. Слід відмітити, що під час заборони в’їзду перебування правопорушника на території Франції та країн Шенгенської угоди можливе тільки з особливого дозволу органу, який прийняв рішення про депортацію.

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ ПРИЧИНИ ЗАБОРОНИ НА В'ЇЗД У ФРАНЦІЮ

Якщо щодо Вас з боку компетентних органів Франції була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Франції, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.