Top of Page

Депортація з Греції, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд у Грецію, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Греції (Ε.Κ.ΑΝ.Α) та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

Підставою для встановлення заборони на в'їзд у Грецію може послужити:

  • недотримання іноземним громадянином вимог Національного закону про в'їзд, перебування та роботу у Греції;
  • нелегальний перетин або спроба незаконного перетину кордону;
  • перебування на території Греції після закінчення допустимого терміну перебування по візі або по біометричному паспорту (тривалість перебування понад 90 днів протягом 180-денного періоду);
  • надання завідомо неправдивих відомостей або використання підроблених документів. Заборона на в'їзд може бути встановлена, якщо іноземний громадянин повідомив завідомо неправдиві відомості про себе або про мету свого перебування у Греції, або використовував підроблені документи;
  • перебування у Греції без дійсної візи, посвідки на проживання або іншого дійсного документа, що надає іноземцю право на в'їзд і перебування в країні;
  • нелегальна робота або здійснення господарської діяльності всупереч чинному законодавству Греції;
  • відсутність фінансових коштів для перебування у Греції;
  • подальше перебування іноземного громадянина на території Греції становить загрозу і небезпеку для громадського здоров'я, порядку, а також національної безпеки країни. Загрозою громадському порядку і національній безпеці є:

(а) іноземний громадянин був засуджений в одній з країн Європейського союзу за кримінальний злочин, який карається позбавленням волі на строк не менше одного року.

(b) існують серйозні підстави вважати, що іноземний громадянин вчинив серйозні кримінальні злочини або існують підозри, що іноземець має намір здійснення незаконної діяльності або здійснення злочинів на території Греції або в іншій країні Європейського союзу.

  • щодо іноземного громадянина було винесено відповідними компетентними органами рішення про його добровільне видворення (у разі невиконання іноземцем даного рішення) або судовими органами про його депортацію з Греції або з країн Європейського союзу;
  • дані іноземного громадянина внесені до реєстру іноземців, перебування яких на території Греції є небажаним (Ε.Κ.ΑΝ.Α), або до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді.

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ ПРИЧИНИ ЗАБОРОНИ НА В'ЇЗД У ГРЕЦІЮ

Якщо щодо Вас з боку компетентних органів Греції була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Греції, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.