Top of Page

Депортація з Словаччини, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд в Словаччину, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Словацької Республіки та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

Нелегальним перебуванням на території Словацкої Республіки є перебування в країні всупереч положенням, що стосуються діючих умов в'їзду і перебування іноземців на території Словацької Республіки. Нелегальне перебування на території Словацької Республіки має місце особливо у наступних випадках:

(A) іноземний громадянин не має чинного проїзного документа (проїзних документів);

(B) має підроблений/фіктивний/сфальшований проїзний документ;

(C) не має чинної візи або посвідки на проживання;

(D) має підроблену/фіктивну/сфальшовану візу або посвідку на проживання;

(E) не має відповідних документів, які обґрунтовують мету та умови перебування;

(F) тривалість його перебування на території держав-членів Європейського союзу вже досягла 90 днів протягом попереднього 180-денного періоду;

(G) не має достатньо засобів для існування на період і відповідно до мети перебування, або засобів для повернення до країни походження, або на транзит;

(H) є особою, про яку існує попередження з метою відмови у в’їзді:

(I) вважається особою, що загрожує громадському порядку, внутрішній безпеці, громадському здоров’ю або міжнародним відносинам однієї чи декількох держав-членів Європейського союзу.

Щодо заборони на в'їзд в Словацьку Республіку слід відмітити, що дане рішення компетентних органів Словацької Республіки, як одне з видів покарання, застосовується щодо громадян України досить часто.

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ ПРИЧИНИ ЗАБОРОНИ НА В'ЇЗД В СЛОВАЧЧИНУ

Якщо щодо Вас з боку компетентних органів Словацької Республіки була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Словаччини, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.