Top of Page

Депортація з Угорщини, заборона на в'їзд та внесення інформації в SIS

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд в Угорщину, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Угорщини та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

За останній час, щодо заборони на в'їзд в Угорщину, слід відмітити, що дане рішення компетентних органів Угорщини, як одне з видів покарання, застосовується щодо громадян України досить часто.

Підставою для встановлення заборони на в'їзд в Угорщину можуть послужити наведені нижче причини. Слід зазначити, що даний перелік не є вичерпним:

  • іноземний громадянин не має дійсної візи або іншого дійсного документа, що надає йому право на в'їзд та перебування на території Угорщини;
  • не покинув територію Угорщини після порушення допустимого терміну перебування або нелегально перетнув або намагався нелегально перетнути кордон;
  • веде господарську діяльність всупереч чинному законодавству Угорщини;
  • нелегально працює/працював (перебування та здійснення незаконної трудової діяльності, виконання роботи без необхідного дозволу та візи) або не має фінансових коштів для перебування на території Угорщини;
  • особисті дані іноземного громадянина внесені до реєстру іноземців, перебування яких на території Угорщини небажане, до Шенгенської інформаційної системи з метою відмови у в'їзді;
  • щодо іноземного громадянина було винесено відповідними компетентними органами рішення про його видворення або депортацію з Угорщини або з країн Європейського союзу.

В нашій практиці неодноразово зустрічаються ситуації, коли угорські співробітники правоохоронних і прикордонних органів безпідставно затримують, заарештовують і утримують наших громадян в прикордонних слідчих ізоляторах тимчасового утримання, допускаючи під час провадження справи грубі процесуальні помилки, а також бездоказово виносять незаконні рішення про депортацію/видворення/заборону на в'їзд в Угорщину і країни Європейського союзу.

При цьому угорська влада надає дуже мало часу на оскарження таких рішень, а саме 8 днів, вручаючи рішення угорською мовою без перекладу і не повідомляючи наших громадян про такі короткі строки подачі апеляції. Дані незаконні рішення і дії відповідних угорських органів можна оскаржити в суді.

Зверніть увагу на терміни оскарження. Якщо Ви пропустите надані Вам строки, то можливість їх відновлення буде серйозно ускладнена в зв'язку з необхідністю надання доказів поважних причин пропуску даних процесуальних дій. Слід зазначити, що при своєчасному зверненні до юриста у Вас є високі шанси на скасування не лише рішення, а й наслідків, які тягне набрання законної сили даного рішення.

Також в нашій практиці трапляються ситуації, коли співробітники угорської прикордонної служби накладають штрафи або встановлюють заборону на в'їзд нашим громадянам, не видаючи на руки ніякої документації.

НАЙБІЛЬШ ЧАСТІ ПРИЧИНИ ЗАБОРОНИ НА В'ЇЗД В УГОРЩИНУ

Якщо щодо Вас з боку компетентних органів Угорщини була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Угорщини, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.