Top of Page

Депортація зі США

ЗАХИСТ ВІД ДЕПОРТАЦІЇ ІЗ США

Наші зарубіжні партнери - адвокати США надають професійні юридичні послуги особам, які утримуються у виконавчих установах Імміграційної і митної служби США (USICE), раніше відомої як INS. А також представляють інтереси осіб, яким загрожує видворення із США у разі надання притулку, в різних імміграційних судах по всій території Сполучених Штатів.

Ефективне представництво Ваших інтересів до початку процесу видворення з країни може бути рішенням, яке може зробити безпосередній вплив на те, чи почне ICE (основний аналітичний орган Департаменту національної безпеки США) або USCIS (Департамент імміграції та натуралізації) процес видворення із США відносно Вас.

Побудова дієвої та ефективної стратегії захисту в імміграційному суді - це те, на що спрямована наша робота, і на що необхідно орієнтуватися нашим Клієнтам.

Наші партнери - адвокати США обговорюють зі своїми клієнтами можливі кінцеві результати процесу видворення з країни, відразу після подачі звинувачення про видворення, і постійно інформують своїх клієнтів про хід справи.

Також наші зарубіжні партнери подають запити і ведуть активне інформаційне листування з численними агенціями та організаціями, які є членами структур призначення покарань DHS (Департамент національної безпеки), наприклад, CBP (Митно-прикордонна служба), ICE (Основний аналітичний орган Департаменту національної безпеки - DHS ) і USCIS (Департамент імміграції та натуралізації).

Для того, щоб наші закордонні партнери успішно розглянули будь-яку справу про видворення/депортацію, Вам необхідно надати:

  • документи про затримання і документи обвинувачення;
  • подання справи в суді штату або у федеральному суді, якщо справа вже відбулася;
  • якщо отримано, підтвердження з суду, що всі витрати, штрафи, та/або інші умови вироку були виконані.

Департамент Внутрішньої Безпеки США через свої силові агенства ініціював процес видворення не громадян США зі Сполучених Штатів Америки. Будь-який іноземний громадянин, включаючи резидента, який постійно проживає в країні на законних підставах, може бути визнаний нев'їзним або депортованим з будь-яких підстав.

НЕВ'ЇЗНА ОСОБА АБО ОСОБА, ЩО ПІДЛЯГАЄ ДЕПОРТАЦІЇ

Будь-який іноземний громадянин визнаний винним, або який зізнався у скоєнні злочину в повному обсязі, або зізнався у вчиненні основного складу злочину, що включає аморальні дії (за винятком суто політичного злочину або спроби / змови з метою вчинення такого злочину), не дивлячись на правопорушення, має право на в'їзд у США. Закон про імміграцію та натуралізацію США - INA § 212 (a)(2)(A)(i).

a. Будь-який іноземний громадянин, якого (I) засуджено за вчинення злочину, включаючи аморальні дії, вчинені протягом п'яти років (або 10 років у випадку, якщо іноземному громадянину було надано статус постійного мешканця США на законних підставах відповідно до розділу 245 (j) даного документу) з дати в'їзду, і (II) засуджено за вчинення злочину, за який може бути призначено покарання терміном один рік або більше, підлягає депортації. (У Нью-Йорку це включає місдимінор класу А) INA § 237 (a)(2)(A)(i).

Виключення: Такий злочин було скоєно до сповнення іноземному громадянину 18 років, і було скоєно (і такий іноземний громадянин був звільнений від ув'язнення або виправного закладу, що передбачено за вчинення такого злочину) більш ніж за п'ять років до подачі заяви на дозвіл на в'їзд у США INA § 212 (a)(2)(A)(ii)(I).

Примітка: Можуть бути застосовані інші міри покарання для прибуваючих до Сполучених Штатів іноземних громадян, які підлягають депортації/видворенню з країни.

Виключення: Максимальне покарання, передбачене за скоєння такого злочину, не перевищує ув'язнення строком на один рік.

У випадку якщо іноземний громадянин був засуджений за скоєння такого злочину, такий громадянин був засуджений до терміну ув'язнення, що не перевищує 6 місяців INA § 212 (a)(2)(A)(i)(II).

b. Багаторазові злочини CIMIT (злочини, пов'язані з аморальними діями). Будь-який іноземний громадянин, який у будь-який час після в'їзду, засуджений за вчинення двох і більше злочинів, включаючи аморальні злочини, які не є ідентичними діями при порушенні закону, незалежно від того, чи був він арештований і відбував покарання в результаті цього, і незалежно від того, чи були пред'явлені йому звинувачення в одному і тому ж судовому процесі, підлягає депортації INA § 237 (a)(2)(A)(ii).

c. Багаторазові кримінальні переслідування. Будь-який іноземний громадянин, засуджений за вчинення двох і більше злочинів, незалежно від того, чи було винесено таке звинувачення в одному судовому процесі або чи були злочини результатом ідентичних дій при порушенні закону і незалежно від того, чи були аморальні дії складом злочину, за вчинення яких загальний строк покарання у вигляді ув'язнення, визначений за законом, складає 5 або більше років, є нев'їзним INA § 212 (a)(2)(B).

Примітка: Стосовно іноземних громадян, що прибувають у США, злочини не обов'язково повинні бути кваліфікованими як CIMIT, не є винятком злочини, скоєні за однією схемою порушення закону.

ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА, ЩО РЕГУЛЮЄ ОБОРОТ РЕЧОВИН, ЯКІ ПІДЛЯГАЮТЬ КОНТРОЛЮ

Порушення законів, що регулюють обіг речовин, які підлягають контролю. Будь-який іноземний громадянин, засуджений або такий, що зізнався у скоєнні злочину, або зізнався у скоєнні дій, які представляють собою основний склад злочину (або змова, або спроба вчинення злочину) будь-яких законів чи постанов Штатів, Сполучених Штатів Америки або іншої країни, щодо обігу речовин, підлягають контролю (як визначено в розділі 102 Акту про обіг контрольованих речовин (21 USC 802)), не дивлячись на правопорушення має право в'їзду на територію США INA § 212 (a)(2)(A)(II).

b. Порушення законів, які регулюють обіг речовин, що підлягають контролю. Будь-який іноземний громадянин, який у будь-який час після в'їзду, був звинувачений в порушенні (змові, або спробі вчинення злочину) закону чи постанови штату, Сполучених Штатів Америки або іншої країни, щодо обігу речовин, що підлягають контролю (як визначено в розділі 102 Акту про обіг речовин, що підлягають контролю (21 USC 802)), за винятком одиничного правопорушення, пов'язаного з зберіганням 30 або менше грам марихуани для власного споживання, підлягає депортації INA § 237 (a)(2)(B)(i).

c. Торгівля речовинами, що підлягають контролю. Будь-який іноземний громадянин, який відомий співробітнику дипломатичного представництва або імміграційної служби, або який обгрунтовано вважається, або був відомий як незаконний торговець будь-якою речовиною, що підлягає контролю, чи є або був відомий як помічник, посібник або спільник інших осіб у справі нелегальної торгівлі будь-якими речовинами, що підлягають контролю, підлягає депортації. INA § 212(a)(2)(C).

b. Наркомани, особи, які зловживають речовинами, що підлягають контролю. Будь-який іноземний громадянин, який є або в будь-який час після в'їзду стає наркоманом або особою, яка зловживає речовинами, що підлягають контролю, підлягає депортації INA § 237 (a)(2)(B)(ii). Торгівля речовинами, що підлягають контролю, є правопорушенням, яка є підставою для депортації як злочин з обтяжуючими обставинами.

ЗАПОРУКА У РАЗІ АРЕШТУ

У випадку якщо іноземний громадянин арештований і утримується під вартою, Імміграційна служба (INS) може звільнити його у разі, якщо іноземний громадянин надасть докази того, що він / вона не становить загрозу національній безпеці США, або ж може внести заставу.

Факторами, що впливають на прийняття рішення про звільнення з під арешту, є попередні затримання іноземного громадянина на території США, попередні звинувачення в країні його громадянства, незаконний в'їзд на територію США, соціальний стан (чи працює заарештований), участь у підривній діяльності і наявність родичів у США.

РЯД ІНШИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ДЕПОРТАЦІЇ/ВИДВОРЕННЯ ЗІ США

1. Домашнє насильство, переслідування, злочини проти дітей і порушення охоронних судових наказів INA § 237 (a)(2)(E).

2. Будь-який іноземний громадянин, який у будь-який час був засуджений - (I) відповідно до розділу 266 (c) цього Акту (неправдиві свідчення (заяви)) або відповідно до розділу 36 (c) Акту про реєстрацію іноземних громадян, 1940, (ii ) у порушенні або спробі, або змові з метою порушення будь-якого положення Акту про реєстрацію іноземних агентів від 1938 (22 USC611), або (iii) у порушенні або спробі, або в змові з метою порушення розділу 1546 документу 18, USC (шахрайство і незаконне використання віз, дозволів та інших документів на в'їзд), підлягає депортації.

3. Наркомани та особи, які зловживають речовинами, що підлягають контролю INA § 237 (a)(2)(B)(ii). Будь-який іноземний громадянин, який є або який в будь-який час після в'їзду стає наркоманом або особою, яка зловживає речовинами, що підлягають контролю, підлягає депортації.

4. Нев'їзні іноземні громадяни INA § 237 (a)(1)(A). Будь-який іноземний громадянин, який після в'їзду або зміни статусу перебував у контакті з одним і більше кількістю груп іноземних громадян, нев'їзних відповідно до чинного на той час законодавства, підлягає депортації. Докладніше про підстави заборони на в'їзд Ви можете ознайомитися в INA § 212 (a).

5. Порушники неімміграційного статусу INA § 237 (a)(1)(C)(I). Будь-який іноземний громадянин, який отримав дозвіл на в'їзд як не іммігрант і який порушив дотримання статусу неіммігранта, згідно з яким іноземний громадянин отримав дозвіл на в'їзд або який він отримав в силу дії розділу 248, або який не зміг виконати вимоги, передбачені таким статусом, підлягає депортації.

6. Контрабанда INA § 237 (a)(1)(E). Будь-який іноземний громадянин, який (до дати в'їзду, на момент в'їзду або протягом п'яти років після дати в'їзду) свідомо підтримував, примушував, допомагав, підбурював або сприяв будь-якому іншому іноземному громадянину у в'їзді або спробі в'їхати до Сполучених Штатів у порушення закону, підлягає депортації.

7. Фіктивний шлюб INA § 237 (a)(1)(G).

8. Нездатність зареєструвати зміну адреси INA § 237 (3)(A). Будь-який іноземний громадянин, який не зміг виконати умови розділу 265, підлягає депортації, якщо він не зможе надати генеральному прокурору штату переконливі докази того, що така нездатність виконати вимоги пояснюється достатніми причинами і сталася ненавмисно.

9. Шахрайство з документами INA § 237 (a)(3)(C)(I). (I) Будь-який іноземний громадянин, який є об'єктом остаточного наказу, що не підлягає оскарженню, за порушення розділу 274C, підлягає депортації. (II) Генеральний прокурор може не скористатися цим становищем (I) у тому випадку, якщо іноземний громадянин отримав дозвіл на постійне місце проживання на законних підставах і якщо такому іноземному громадянинові раніше не виносилося грошове покарання у цивільній справі відповідно до розділу 274C і якщо порушення складалося виключно у наданні допомоги, посібництві або підтримці дружини та/або дитини такого іноземного громадянина.

10. Шахрайський запит громадянства INA § 237 (a)(3)(D). Будь-який іноземний громадянин, який неправомірно представляється чи представлявся громадянином Сполучених Штатів для досягнення будь-якої мети або отримання будь-якої вигоди, відповідно до даного Акту (включаючи розділ 274A) (щодо працевлаштування) або будь-якого федерального закону або закону штату, підлягає депортації.

11. Причини дотримання безпеки та інші подібні підстави INA § 237 (a)(4). Діяльність, пов'язана зі шпигунством, саботажем, передачею важливої ​​інформації з питань національної безпеки, що представляє загрозу суспільній безпеці, з контролем або поваленням уряду, терористичною діяльністю, є підставою для депортації.

12. Зовнішня політика. INA § 237 (a)(4)(C). Будь-який іноземний громадянин, присутність якого або діяльність якого у Сполучених Штатах обгрунтовано вважаються Державним секретарем як такими, що несуть потенційну загрозу і серйозний негативний вплив на міжнародну політику Сполучених Штатів, підлягає депортації.

13. Переслідування нацистських злочинців INA § 237 (a)(4)(D). Будь-який іноземний громадянин, який надавав допомогу в нацистських переслідуваннях або який був замішаний в геноциді, як вказується в пункті (I) і (ii) розділу 212 (a)(3)(E), підлягає депортації.

14. Об'єкт витрати коштів з державного бюджету INA § 237 (a)(5). Будь-який іноземний громадянин, який до закінчення п'яти років з дня в'їзду стає об'єктом витрати коштів з державного бюджету з підстав, які не можуть бути пояснені підставами, які виникли після в'їзду, підлягає депортації.

15. Незаконні виборці INA § 237 (a)(6). Будь-який іноземний громадянин, який голосував у порушення конституційних положень, статутів, розпоряджень або положень, прийнятих на федеральному рівні, рівні штату або місцевому рівні, підлягає депортації.

ЗЛОЧИНИ, ПОВ'ЯЗАНІ З АМОРАЛЬНИМИ ДІЯМИ

Чіткого визначення злочинів, пов'язаних з аморальними діями (інакше згадуються як "CIMIT") в Акті про імміграцію та національну приналежність не наводиться. Для визначення, чи є злочин CIMIT, необхідно розглядати юридичні прецеденти.

a. CIMIT відноситься, головним чином, до дій, які в своїй основі є мерзенними, жахливими діями або діями (дією), які самі по собі є хворобливими проявами або по суті неправильними.

b. Прикладами CIMIT можуть бути: навмисне вбивство і свідоме ненавмисне вбивство, викрадення людей, напад з наміром завдати шкоди, напад зі смертельною зброєю, жорстоке поводження з дітьми, пограбування та крадіжки, шахрайство, сексуальне насильство, проституція, підпал, шантаж, фальшивомонетництво і навмисне ухилення від сплати податків.

Якщо Ви перебуваєте на території США і по Вашій справі винесено рішення про Вашу депортацію, звертайтеся до наших партнерів-адвокатів США. Ефективне представництво Ваших інтересів до початку процесу видворення/депортації зі Сполучених Штатів може призупинити Ваше видворення/депортацію з країни або скасувати дане рішення.

Якщо Ви були видворені або депортовані зі США і Вам встановлена ​​заборона на в'їзд до Сполучених Штатів, звертайтеся до нас, кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави видворення/депортації/винесення Вам заборони на в'їзд в США, встановлять можливість оскарження існуючого рішення і отримання візи відповідної категорії, гуманітарний пароль, винятковий дозвіл на в'їзд в США (Waiver) а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.