Top of Page

Особливі вимоги до іноземців, депортованих або видворених зі США

Якщо Ви були визнані особою нев'їзною до Сполучених Штатів Америки відповідно до вимог розділу 212 (а) Закону про імміграцію та натуралізацію США (INA) або підлягаєте депортації відповідно до розділу 237 Закону як порушник Пілотної програми відмови від візи.

Якщо відповідно до положень розділу 212 (а)(9) INA Вам забороняється в'їжджати, намагатися в'їхати або перебувати на території США:

  • протягом 5 років з дати Вашого від'їзду з території США внаслідок того, що Ви були визнані особою нев'їзною як іноземного громадянина, що прибув в результаті судової справи відповідно до розділу 235 (b)(1) або 240 INA;
  • протягом 10 років з дати Вашого від'їзду з території США внаслідок того, що по відношенню до Вас було прийнято рішення про депортацію відповідно до розділу Закону, крім розділу 235 (b)(1) або 240, або рішення про виключення в силу розділу 236 Закону в результаті судового слухання до 01 квітня 1997 року;
  • протягом 20 років з дати Вашого від'їзду з території США внаслідок визнання Вас нев'їзною або раніше виключеною особою, депортованою або недопущеною в Сполучені Штати Америки.
  • на будь-який період, оскільки, крім того, що Ви визнані нев'їзною особою, Ви були звинувачені в скоєнні злочину, що є визнаним серйозним кримінальним правопорушенням.

То після здійснення Вашого видворення, Ви повинні звернутися з клопотанням і отримати дозвіл Міністерства внутрішньої безпеки США для повторної подачі заяви на дозвіл на в'їзд до Сполучених Штатів Америки протягом зазначеного періоду. Вам необхідно отримати цей дозвіл до того, як Ви зберетеся в поїздку до Сполучених Штатів Америки.

Слід зазначити, що згідно з Главою 8 Об'єднаного зводу законів США для іноземного громадянина, видвореного зі Сполучених Штатів Америки, є злочином в'їжджати, намагатися в'їхати або перебувати на території Сполучених Штатів Америки без чіткої згоди Міністерства внутрішньої безпеки США. Залежно від обставин, покарання за такий злочин може привести до позбавлення волі на термін від 2 до 20 років та/або штрафу до 250000 доларів.

Особлива примітка для осіб, які вчинили злочин на сексуальному грунті: відповідно до Федерального закону США засуджені злочинці, які вчинили злочин на сексуальному грунті, включаючи іноземного громадянина, який був видворений з території або іншим способом покинув Сполучені Штати Америки, і відповідно повертається, повинні бути зареєстровані в кожній юрисдикції в США, в якій він або вона проживають, працюють або навчаються. Недотримання цієї вимоги може привести до покарання і позбавлення волі строком до 10 років, що передбачено Главою 18 Об'єднаного зводу законів, розділ 2250.


Наші юристи, допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави Вашого видворення/депортації, анулювання візи, встановлення заборони на в'їзд в США, а також допоможуть зібрати відповідну доказову базу і забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.


Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в неімміграційних цілях.

Immigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в імміграційних цілях.

Підготовка свідоцтв, різних довідок, експертних, криміналістичних та медичних висновків та свідоцтв, а також об'ємних супроводжуючих доказів - все це, часто, є невід'ємною частиною процесу отримання виключного дозволу Waiver. Звертайтесь до нас за правовою допомогою для визначення і узгодження подальших дій.