Top of Page

Шенгенська інформаційна система

Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з анулюванням інформації в національних реєстрах осіб Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) країн Європейського союзу, а також Шенгенської інформаційної системи (SIS) - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу у вищевказаних напрямках.

Не секрет, що багато наших громадян з незнання, або з будь-яких інших причин достатньо часто порушують візовий режим багатьох країн Європейського союзу. В зв'язку з цим, абсолютно обгрунтовано, інформацію про багатьох наших громадян відповідні уповноважені органи вносять до закритої інформаційної бази даних - Шенгенської інформаційної системи (скор. ШІС), англ. Schengen Information System (скор. SIS).

Контроль доступу в SIS: вся інформація в SIS захищена від несанкціонованого доступу за допомогою певних адміністративних, фізичних і технічних гарантій. Ці гарантії включають обмеження доступу до інформації відповідним уповноваженим особам, з метою виконання ними своїх службових обов'язків, а також використання блокувань, пристроїв сигналізації, паролів та/або шифрування даних. Користувачі Шенгенської інформаційної системи SIS обмежені в перегляді інформації і мають доступ тільки до тих даних, які необхідні для виконання авторизованих завдань з метою виконання ними своїх прямих службових обов'язків.

Внесення даних про людину (про вантаж, майно) до Шенгенської інформаційної системи SIS будь-якою країною Шенгенської угоди - ініціатором запису, спричиняє за собою досить неприємні наслідки в майбутньому для цієї людини, або власника майна.

Будь-яка країна Шенгенської угоди, отримавши інформацію з системи SIS, керуючись міжнародними угодами, може і має на це право обмежити, заборонити в'їзд, транзитний проїзд, і перебування (незалежно в якому статусі) на території своєї країни, незалежно від того яка країна-ініціатор запису ініціювала цей запис (внесла дані до бази SIS) країн Шенгенської угоди.

Деякі наші співвітчизники вважають, що внесення до бази SIS інформації про них, не є будь-яким серйозним порушенням та вони дуже помиляються. Дана інформація (незалежно від її типу і терміну давності) знаходитиметься в системі SIS, до тих пір, поки не буде у цій справі офіційного рішення органу, що ініціював цей запис, або рішення вищестоящої інстанції.

УВАГА! Якщо вас було депортовано, або з будь-яких інших причин інформацію про вас було внесено до бази даних Шенгенської інформаційної системи SIS в адміністративному порядку, і після цього не анулювавши запис в системі SIS будь-яким чином ви в'їдете на територію країн Шенгенської угоди чи по шенген візі або без візи, і вас буде затримано на території країни, яка ініціювала запис в системі SIS - вас буде засуджено як кримінального злочинця, який порушив адміністративне розпорядження про заборону на в'їзд на територію цієї країни.

УВАГА! Заміна паспортів, імені, по-батькові і т.д. не допоможе Вам у відкритті шенгенської візи, а також у вільному переміщенні по території країн Шенгенської угоди.

В зв'язку з цим ми настійно рекомендуємо всім нашим співвітчизникам, інформація про яких (або інформація про майно яких) з будь-якої причини була внесена до інформаційної бази SIS, щонайшвидше вирішити питання з анулюванням цього запису в інформаційній системі SIS і отриманні про це відповідного підтвердження з уповноважених органів країни.

Запит до Шенгенської інформаційної системи SIS

Анулювання запису в Шенгенській інформаційній системі SIS