Top of Page

Скасування депортації з Великобританії

Наша компанія надає повний юридичний супровід особам, яких має буди видворено або депортовано з Великобританії (відстрочка рішення про депортацію, припинення депортації, оскарження або скасування рішення про депортацію).

Наші зарубіжні партнери-адвокати Великобританії представляють інтереси осіб, яким загрожує депортація з країни у разі відмови в наданні притулку, в різних судах по всій території країни.

​Ордер про депортацію може бути виданий Міністерством внутрішніх справ Великобританії будь-якій особі, яка не є громадянином Великобританії.

Підставами для депортації можуть слугувати незаконний в'їзд іноземців, порушення правил перебування в країні, здійснення трудової діяльності без відповідної візи або дозволу на працевлаштування, нецільове використання візи або здійснення будь-якого іншого адміністративного правопорушення, кримінальні злочини, а також втрата або припинення законних підстав для подальшого перебування іноземного громадянина у Великобританії.

Часто депортованому іноземному громадянинові надається можливість покинути територію країни в добровільному порядку за допомогою видачі розпорядження покинути Великобританію у встановлений термін.

Проте, в разі серйозних порушень імміграційного законодавства країни, або при скоєнні кримінального злочину, або якщо існує підозра і ризик не виконання іноземцем зобов'язань з добровільного виїзду з країни, то в такому випадку іноземець утримується в камері попереднього ув'язнення (або центрі утримання нелегальних іммігрантів) до винесення рішення про примусове видворення або депортацію.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що прийняття рішення про повторну депортацію - це дуже серйозна ситуація, тому вам необхідно вжити негайних заходів захисту, особливо в разі якщо ви вже раніше були затримані і видворені з Великобританії.

Іноземному громадянину, що депортується, державою оплачується квиток в країну його походження, а також надається конвой з метою супроводу його до транспортного засобу, що прямує за межі Великобританії.

Депортація з Великобританії, як правило, супроводжується забороною на в'їзд в країну від 5 років до довічно (в залежності від інкримінованого правопорушення), а дані (інформація) про депортованих осіб заносяться до національного реєстру персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) Великобританії.

У випадку якщо щодо вас було винесено компетентними органами Великобританії рішення про депортацію або факт депортації вже відбувся (тобто вас було депортовано) звертайтеся до нас для визначення можливості оскарження або скасування рішення про депортацію, а також узгодження подальших дій.

Зверніть увагу на терміни оскарження або подачі відповідних клопотань. Якщо ви пропустите надані вам строки, то можливість їх відновлення буде серйозно ускладнена в зв'язку з необхідністю надання доказів поважних причин пропуску даних процесуальних дій.