Top of Page

Витребування документів

Наша компанія надає послуги витребування з компетентних органів країн Шенгенської угоди, Великобританії, Канади, США наступних документів:

  • довідки щодо наявності/відсутності запису в інформаційній базі Шенгенської Інформаційної Системи SIS;
  • довідки про наявність/відсутність судимостей, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності;
  • довідки щодо наявності/відсутності запису в національних реєстрах персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) вищевказаних країн;
  • судових матеріалів;
  • матеріалів про депортацію/висилку/заборону на в'їзд/анулювання візи та ін.

Довідка - це документ оперативної інформації. Виготовляється довідка з метою опису і підтвердження будь-яких фактів і подій, для подальшого надання за місцем її вимоги.

Досить часто до нас звертаються клієнти з проханням знайти і витребувати (отримати) довідки або будь-які інші документи у відповідних відомствах в Україні, а також і в інших країнах світу.

В більшості випадків, такі документи необхідні у разі підготовки імміграційного пакету документів, підготовки документів з метою оформлення робочих віз спеціалістів, різних віз імміграційної категорії (возз'єднання сім'ї, віза нареченого/нареченої і т.ін.), а також для створення доказової бази в судових процесах різних категорій справ.

Вартість і терміни отримання таких документів прямо залежать від країни і відомства витребування документа, формату підтвердження документа (апостиль, легалізація, консульська легалізація).

В більшості випадків для витребування довідок, нам необхідна довіреність від Заявника. Отримання довідок, може бути пов'язане з різними додатковими бюрократичними труднощами в країні їх витребування (термін видачі), що в свою чергу збільшить тим самим не тільки фінансові, але й строкові витрати.

В будь-якому випадку наша компанія намагатиметься отримати й надати Вам, або представляючи Ваші інтереси, компетентному відомству, необхідний Вам документ в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими витратами.

Також наша компанія пропонує Вам послуги представлення Ваших інтересів в різних інстанціях як в Україні, так і за кордоном з метою витребування (отримання) різних документів. Якщо необхідно, ми можемо підготувати ці документи для подання у відповідні органи тієї або іншої країни, а саме легалізація, консульська легалізація, апостиль, переклад та нотаріальне засвідчення перекладів цих документів у відповідних інстанціях.

З більш детальною інформацією про витребування документів по Україні, а також про витребування документів з-за кордону Ви можете ознайомитися на сайті: http://interlawyer.com.ua/