Top of Page

Заборона на в'їзд у Великобританію

Ми надаємо правничу допомогу особам у разі їх депортації, видворення, анулювання візи, отримання відмови у видачі візи або заборони на в'їзд у Великобританію, країни Шенгенської угоди та Європейського союзу, а також забезпечуємо повний юридичний супровід у справах анулювання інформації в національному реєстрі осіб Non Grata Великобританії та Шенгенській інформаційній системі (SIS).

Більшість громадян, незважаючи на попередження, повністю довіряють представництво своїх інтересів в дипломатичних представництвах (посольствах, консульствах) щодо підготовки та подання документів з метою відкриття візи - фірмам або будь-яким іншим особам.

Компанії, які цим займаються, звичайно, зацікавлені в тому, щоб ця віза була відкрита АЛЕ методи, які при цьому використовує більшість компаній, не завжди законні.

В більшості випадків, для більш "презентабельного" представлення в посольстві Заявника, компанія на нього формує пакет документів, який явно не відповідає дійсності, а іноді просто прямо фальсифікують документи і надають явно неправдиву інформацію.

В контексті вищевикладеного ми б хотіли попередити Вас про наступне:

Кожен Заявник зобов'язаний знати і розуміти, що не дивлячись на те хто, або яка компанія формує пакет документів Заявника та подає цей пакет в посольство з метою отримання візи, офіційно представляючи інтереси Заявника, всю відповідальність за їхні дії, а також за достовірність документів несе ОСОБИСТО ЗАЯВНИК.

У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде відмовлено в візі за параграфом 320 (7а) Закону про імміграцію Великобританії.

У випадку надання неправдивих відомостей і фальсифікованих документів, відмова може бути винесена згідно вимог пункту 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії - керуючись вимогами, викладеними в пункті 320 (7c).

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії автоматично визначає заборону на в'їзд у Великобританію на термін до 10 років. Даний період починається з дня попередньої події, в якій був використаний обман за допомогою надання підроблених документів або свідомо помилкової інформації.

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії, може спричинити за собою процедуру анулювання діючих віз, виданих іншими країнами (Заявника викликають, наприклад, в посольство Канади або США) і анулюють діючу візу, в зв'язку із забороною на в'їзд у Великобританію.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи дуже ретельно перевіряти підготовлені документи, тим більше, якщо ці документи готує компанія.

А також ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО будь-яким чином прикрашати інформацію про себе, а тим більше подавати явно сфальсифіковані документи або надавати будь-яку іншу неправдиву інформацію в будь-яке дипломатичне представництво (посольство, консульство). Такі дії незмінно потягнуть за собою в подальшому дуже серйозні наслідки.

Якщо щодо Вас з боку компетентних органів Великобританії була встановлена ​​заборона на в'їзд, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Великобританії, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення такого роду справ, нададуть Вам професійну юридичну допомогу.

Будь ласка, зверніть увагу, що юридична консультація надається за попереднім записом на конкретні дату і час. Звертайтеся до нас для визначення і узгодження подальших дій.