Top of Page

Запит в систему SIS

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави внесення інформації про Вас в Шенгенську інформаційну систему SIS, встановлять можливість оскарження або скасування цього рішення, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

Наша компанія надає послуги запиту в SIS, а саме:

 • витребування особистих даних, а також іншої необхідної інформації щодо осіб та майна з SIS;
 • анулювання інформації в SIS;
 • видалення незаконно внесеної інформації в SIS;
 • скасування рішення про внесення попередження в SIS;
 • скорочення термінів заборони на в'їзд до країн ЄС і попередження в SIS.

А також витребування з компетентних органів будь-якої країни Шенгенської угоди наступних документів:

 • витребування матеріалів судових і депортаційних справ;
 • довідки щодо наявності/відсутності запису в інформаційній базі Шенгенської Інформаційної Системи SIS;
 • довідки про наявність/відсутність судимостей, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності Шенгенської угоди.

Процедура і строки реалізації запитів різні і регулюються національним законодавством країни, до якої було подано запит на отримання інформації з Шенгенської інформаційної системи.

ВАРТІСТЬ ПРОЦЕДУРИ ЗАПИТУ В SIS

УВАГА! Останнім часом почастішали випадки, коли в мережі інтернет некомпетентні в питаннях імміграційного та міжнародного права особи крадуть інформацію з наших ресурсів і наповнюють цією інформацією свої сайти, чим привертають до себе людей і, згодом, їх обманюють.

Настійно рекомендуємо вам перевіряти кваліфікацію осіб, що надають дані послуги.


Слід відмітити, що ми отримуємо досить багато листів із проханнями про отримання інформації про наявність/відсутність запису в Шенгенській інформаційній системі. По відношенню до цього ми можемо сказати наступне: досить багато фірм, а особливо закордонні компанії, користуючись необізнаністю наших громадян пропонують послуги отримання такої інформації за несумірну плату.

По відношенню до вищевказаного хочемо повідомити Вас, що найпростішим, найшвидшим і найдешевшим способом отримати інформацію про наявність/відсутність даних про Вас у Шенгенській інформаційній системі є подача документів на будь-яку категорію візи (звісно, на яку Ви можете прямо претендувати) в посольство будь-якої країни-учасниці Шенгенської угоди.

Якщо Ваші дані фігурують у Шенгенській інформаційній системі, то у Вашому відмовному листі буде вказано, що Вам відмовлено в візі на підставі того, що Ваші дані знаходяться в SIS. При цьому Ви втратите тільки вартість консульського збору, який стягується посольством.

Другим способом є поїздка по біометричному паспорту в будь-який пункт перетину кордону країн Європейського союзу, де в разі наявності даних про Вас в SIS - Вас не пропустять і повернуть назад. В даному випадку необхідно врахувати, що в залежності від тяжкості Вашого попереднього правопорушення прикордонна служба країни, в пункт перетину кордону якої Ви прибудете, винесе відносно Вас рішення про відмову в перетині кордону з наступних причин:

 • (A) відсутність чинного проїзного документа (проїзних документів).
 • (B) наявність підробленого/фіктивного/сфальшованого проїзного документу.
 • (C) відсутність чинної візи або посвідки на проживання.
 • (D) наявність підробленої/фіктивної/сфальшованої візи або посвідки на проживання.
 • (E) відсутність відповідних документів, які обґрунтовують мету та умови перебування.
 • (F) тривалість Вашого перебування на території держав-членів Європейського союзу вже досягла 90 днів протягом попереднього 180-денного періоду.
 • (G) відсутність достатньої кількості засобів для існування на період і відповідно до мети перебування, або засобів для повернення до країни походження, або на транзит.
 • (H) Ви є особою, яка отримала попередження про відмову у в’їзді в інформаційній службі або в органі державної влади відповідної країни.
 • (I) Ви вважаєтесь особою, що загрожує громадському порядку, внутрішній безпеці, громадському здоров’ю або міжнародним відносинам однієї чи декількох держав-членів Європейського союзу.

За останній час почастішали випадки, коли в мережі інтернет з'являється все більше сайтів, на яких можна прочитати інформацію, яка не відповідає дійсності. Деякі твердження "юристів" просто шокують їх некомпетентністю і прямим обманом громадян.

Як приклад, хочемо привести сайт такої некомпетентної фірми: visagollandia.com.ua, де вказана інформація про те, що ця фірма має доступ до бази даних ШІС і може отримати докладну інформацію з існуючих у ній досьє незалежно від того, посольством якої країни ця інформація була занесена. Протягом 10 робочих днів, за словами "спеціалістів" цієї фірми, ця фірма може здійснити таку перевірку і в разі позитивного результату надати замовнику дані з досьє. Такі твердження повністю брехливі і не відповідають дійсності!

Доступ до Шенгенської інформаційної системи SIS мають виключно відповідні компетентні державні органи та їх посадові особи, причому коло цих осіб досить обмежене! Крім того, за процедурою доступу до системи SIS здійснюється особливий контроль з боку державних органів.

Ми стверджуємо і попереджаємо, що жоден державний орган будь-якої країни, якщо він не наділений спеціальними повноваженнями, не має прав прямого доступу до системи SIS!

У цьому контексті ми з впевненістю заявляємо, що ніяка комерційна компанія не мала, не може мати і не матиме ніяких прав доступу до системи SIS!

Будь-які інші твердження - брехня і пряме введення в оману громадян.

Таким "юристам" та "спеціалістам" ми настійно рекомендуємо ознайомитися з міжнародним і національним законодавством в галузі захисту прав персональних даних, а також з документами, які регламентують доступ і обробку інформації в системі SIS.

Також ми настійно не рекомендуємо Вам вдаватися до послуг "консультантів", які пропонують свою допомогу у перевірці інформації в Шенгенській інформаційній системі SIS та анулювання цієї інформації за певну плату посилаючись на "своїх людей" в посольстві або в органах поліції будь-якої країни Шенгенської угоди - ці твердження не відповідають дійсності.

Багато фірм, обіцяють безкоштовні консультації з метою отримання інформації з системи SIS. Щодо цього, ми хотіли б звернути Вашу увагу на те, що безкоштовний сир (консультація) - тільки в мишоловці, або ця консультація зведеться до накидання лапши на вуха та поливом води. Ми стверджуємо, що для подачі запиту та отримання інформації з системи SIS нормальному юристу немає необхідності надавати будь-яку консультацію Клієнту, так як дана послуга є дорученням, яке виконується виключно на договірній основі і ніяких консультацій не вимагає!

Якщо говорити простіше, то купуючи хліб Вам не потрібна консультація продавця як ним користуватися. Нашій компанії часто пропонували співпрацю закордонні "фахівці", з метою подачі апеляції, отримання інформації з системи SIS та анулювання записів в системі SIS, але багатьом ми відмовили тому, що їх елементарні пізнання міжнародного права нас не задовольнили.

Що стосується висловлювання "фахівців" "фірми" Visagollandia, хочемо повідомити Вас, що з багатьма країнами, в тому числі і з компетентними органами Королівства Нідерланди, ми працюємо безпосередньо без будь-яких посередників і представників.