Top of Page

Заборона на в'їзд в Канаду

Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд в Канаду, встановлять можливість оскаржити рішення консульського або імміграційного офіцера і отримати спеціальний дозвіл на в'їзд в Канаду або візу відповідної категорії, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

Особи, яким встановлено заборону на в'їзд в Канаду, відповідно до канадського імміграційного законодавства, вважаються неприйнятними "inadmissible". Канадське імміграційне законодавство містить досить широкий перелік підстав для заборони на в'їзд в країну:

  • Діяльність Заявника, що суперечить інтересам національної безпеки Канади: шпигунство, підривна діяльність (спроби повалення уряду і т. д.), насильство, тероризм або членство в одній з організацій, що займаються такого роду діяльністю.
  • Підстави, пов'язані з порушенням прав людини або міжнародних прав: військові злочини, злочини проти людства, високопосадовцям урядів, що грубо порушують права людини чи таким, що підлягають міжнародним санкціям.
  • Не відповідність моральним стандартам канадського суспільства.
  • Підстави, пов'язані з кримінальною діяльністю Заявника (як в Канаді, так і за її межами): наявність судимості за кримінальні злочини, наприклад: крадіжка, розбій, ненавмисне вбивство, небезпечне водіння, перебування за кермом під впливом наркотиків або алкоголю, діяльність, пов'язана з наркотичними речовинами, поширення наркотиків або контрольованих речовин. З повним переліком кримінальних злочинів Ви можете ознайомитися в Кримінальному кодексі Канади і Законі про контрольовані речовини і наркотики; вчинення тяжкого злочину, з максимальним терміном ув'язнення, щонайменше, 10 років в Канаді; організована злочинність, включаючи членство в організації, яка бере участь в організованій злочинній діяльності, контрабанді людей або відмиванні грошей.
  • Підстави медичного характеру. Підставою для заборони на в'їзд іноземного громадянина в Канаду є наявність у нього небезпечних інфекційних захворювань, психічних або фізичних розладів, які можуть становити загрозу для суспільства або для самого Заявника.
  • Підстави, пов'язані з матеріальним становищем Заявника.
  • Вчинення фальсифікації або надання завідомо неправдивої інформації на інтерв'ю в посольстві або в пункті перетину кордону.
  • Порушення канадського імміграційного законодавства: порушенням імміграційного законодавства вважається будь-яка діяльність, що суперечить умовам виданої візи, наприклад, здійснення трудової діяльності без спеціального дозволу Департаменту імміграції та натуралізації Канади, перевищення строків перебування і т.д.
  • Заявник не відповідає умовам імміграційного законодавства Канади або одному з членів сім'ї Заявника встановлено заборону на в'їзд в Канаду.
  • Наявність в минулому рішення про депортацію та ін.

Якщо відносно Вас встановлена ​​заборона на в'їзд в Канаду, ми рекомендуємо Вам звернутися до нас для визначення і узгодження подальших дій.