Top of Page

Заборона на в'їзд у Великобританію

Висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією, видворенням, забороною на в'їзд осіб у Великобританію та країни Європейського союзу, а також справ, пов'язаних з анулюванням інформації в національному реєстрі осіб Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) Великобританії - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу.

Більшість громадян, незважаючи на попередження, повністю довіряють представництво своїх інтересів в дипломатичних представництвах (посольствах, консульствах) щодо підготовки та подання документів з метою відкриття візи - фірмам або будь-яким іншим особам.

Компанії, які цим займаються, звичайно, зацікавлені в тому, щоб ця віза була відкрита АЛЕ методи, які при цьому використовує більшість компаній, не завжди законні.

В більшості випадків, для більш "презентабельного" представлення в посольстві Заявника, компанія на нього формує пакет документів, який явно не відповідає дійсності, а іноді просто прямо фальсифікують документи і надають явно неправдиву інформацію.

В контексті вищевикладеного ми б хотіли попередити Вас про наступне:

Кожен Заявник зобов'язаний знати і розуміти, що не дивлячись на те хто, або яка компанія формує пакет документів Заявника та подає цей пакет в посольство з метою отримання візи, офіційно представляючи інтереси Заявника, всю відповідальність за їхні дії, а також за достовірність документів несе ОСОБИСТО ЗАЯВНИК.

У випадку якщо консульським офіцером посольства при перевірці пакету документів Заявника, буде виявлений факт фальсифікації поданих документів або невідповідність їх дійсності, а також надання будь-якої неправдивої інформації - Заявнику буде відмовлено в візі за параграфом 320 (7а) Закону про імміграцію Великобританії.

У випадку надання неправдивих відомостей і фальсифікованих документів, відмова може бути винесена згідно вимог пункту 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії - керуючись вимогами, викладеними в пункті 320 (7c).

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії автоматично визначає заборону на в'їзд у Великобританію на термін до 10 років. Даний період починається з дня попередньої події, в якій був використаний обман за допомогою надання підроблених документів або свідомо помилкової інформації.

Відмова у відповідності з пунктом 320 (7b) Закону про імміграцію Великобританії, може спричинити за собою процедуру анулювання діючих віз, виданих іншими країнами (Заявника викликають, наприклад, в посольство Канади або США) і анулюють діючу візу, в зв'язку із забороною на в'їзд у Великобританію.

Ми настійно рекомендуємо всім Заявникам на отримання візи дуже ретельно перевіряти підготовлені документи, тим більше, якщо ці документи готує компанія.

А також ми НЕ РЕКОМЕНДУЄМО будь-яким чином прикрашати інформацію про себе, а тим більше подавати явно сфальсифіковані документи або надавати будь-яку іншу неправдиву інформацію в будь-яке дипломатичне представництво (посольство, консульство). Такі дії незмінно потягнуть за собою в подальшому дуже серйозні наслідки.

Якщо щодо Вас з боку державних органів Великобританії була встановлена заборона на в'їзд в країну, анульована віза, вжите повернення в пункті перетину кордону (чи в аеропорту), або Ви були депортовані чи видворені з Великобританії, висококваліфіковані юристи нашої компанії, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані зі скасуванням депортації, видворення, анулювання візи, заборони на в'їзд осіб у Великобританію і країни Європейського союзу, а також справ, пов'язаних з анулюванням інформації з національного реєстру персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) Великобританії - можуть надати Вам професійну юридичну допомогу.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання і захистити свої інтереси, а також у подальшому уникнути для себе зайвих фінансових витрат, негативних наслідків та втрату Вашого часу.