І знову маємо позитивне рішення в апеляційній інстанції Республікі Польща у справі про заборону на в'їзд нашого громадянина з підстав невиконання ним умов карантину під час пандемії COVID-19.
Справа достатньо важка з огляду на те, що мова йде про загрозу безпеці і здоров'ю країни, але ми отримали чергову перемогу.
При розгляді звернення К.С. за отриманням статусу біженця в США, консульським офіцером Посольства було прийняте рішення про задоволення імміграційних віз родині К.С., а йому була видана відмова в візі на підставі статті 212(a)(2)(A)(i) Закону про імміграцію та громадянство США з можливістю подальшого оскарження даного рішення.
К.О. при в'їзді в Польщу з України була затримана співробітниками польської прикордонної служби через підозру на наявність в її паспорті фальшивих штампів в'їзду/виїзду. Паспорт був конфіскований правоохоронними органами Польщі, а також відкрито кримінальне провадження та розслідування.
К.О. була інкримінована фальсифікація штампів прикордонного контролю, що спричинило негайне видворення та заборону на в'їзд до Польщі та країн Шенгенської угоди на підставі:
Д.П., отримавши в 2017 році десятирічну візу в США, неодноразово скористався цією візою, виїжджаючи з країни вчасно і без будь-яких правопорушень. В грудні 2018 року Д.П. отримав від Посольства США лист на e-mail із запрошенням на інтерв'ю, на яке він не приїхав, оскільки в той момент перебував за кордоном.
У 2001 році Б.А. був депортований з Італії через порушення паспортно-візового режиму країни.
Б.А. в 2001 році по двотижневій туристичній візі в'їхав в Італію і перебував на території країни більше року. При спробі виїзду з Італії Б.А. був затриманий прикордонною службою і депортований з країни.
У 2016 році С.Д. був затриманий поліцією в Німеччині і йому було пред'явлена вимога щодо зобов'язання покинути країну в добровільному порядку. Для виконання даного зобов'язання для С.Д. був встановлений відповідний термін для виїзду з країни та видані відповідні документи.
В серпні 2018р. М.А. була затримана на прикордонному переході Угорщина - Україна при виїзді з території Угорщини.
Під час детального прикордонного контролю було встановлено незаконне перебування М.А. на території країн Шенгенської угоди, що спричинило встановлення заборони на в'їзд в Угорщину і країни Європейського союзу, а також видворення з країни.
В жовтні 2018 р. при виїзді з Польщі в Україну Г.Ю. був затриманий співробітниками польської прикордонної служби через підозру щодо наявності в його паспорті фальшивих штампів в'їзду/виїзду.
Г.Ю. була інкримінована фальсифікація штампів прикордонного контролю, що спричинило негайне видворення та заборону на в'їзд до Польщі та країн Шенгенської угоди.
Паспорт був конфіскований правоохоронними органами Польщі, а також відкрито кримінальне провадження та розслідування.
В жовтні 2018 року в аеропорту на бельгійському контрольно-пропускному пункті К.Ж. була затримана і повідомлена прикордонною службою Бельгії про відмову їй у в'їзді на територію країни згідно ст. 3 п.1 Закону від 15.12.1980, що передбачає видачу дозволів на в'їзд і перебування на території Бельгії.
К.Т. отримав відмову на своє клопотання про надання статусу біженця в США з релігійних мотивів. Причиною відмови стала не достатня кількість доказів про переслідування.
У процесі аналізу ситуації, що склалася в К.Т., юристами нашої компанії була підготовлена і подана апеляція з відповідною доказовою базою з метою перегляду цього рішення.
В результаті вжитих нами заходів апеляція у справі К.Т. була задоволена і йому була надана можливість в'їзду в США як біженця з релігійних мотивів.