Top of Page

Послуги

Висококваліфіковані юристи нашої компанії та наші зарубіжні партнери, маючи великий досвід ведення справ, які безпосередньо пов'язані з депортацією та видворенням іноземних громадян, можуть надати професійну юридичну допомогу в наступному:

 • відновлення пропущених строків оскарження судових рішень, або рішень інших інстанцій, які були прийняті і набрали чинності щодо Вашої депортації/видворення, заборони н в'їзд, з метою подальшого оскарження даних рішень у вищестоящих інстанціях;
 • оскарження дій відповідної служби, яка винесла первинне рішення (наприклад прикордонна служба), або клопотала перед вищою інстанцією про Ваше видворення з країни чи депортацію з країни або анулювання візи на кордоні, з метою скасування або пом'якшення рішення, яке набрало чинності;
 • підготовка клопотань та представлення Ваших інтересів у вищестоящих інстанціях з метою скорочення термінів депортації/видворення, заборони на в'їзд, анулювання візи;
 • апеляційне оскарження рішень судів стосовно прийнятих рішень, що набрали чинності щодо Вашої депортації/видворення, заборони на в'їзд, з метою скасування або пом'якшення адміністративного чи кримінального покарання;
 • оскарження рішень Вищих судів, що набрали чинності щодо Вашої депортації/видворення або заборони на в'їзд, до Європейського суду з прав людини;
 • витребування довідок щодо наявності/відсутності запису в інформаційній базі Шенгенської інформаційної системи;
 • витребування довідок про наявність/відсутність судимостей, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності;
 • запити в SIS, витребування матеріалів судових і депортаційних справ.
 • анулювання запису у Шенгенській інформаційній системі SIS. З цього приводу, юристи нашої компанії та наші партнери за кордоном зможуть надати Вам всю необхідну допомогу, від докладної юридичної консультації до кінцевого рішення Вашого питання.
 • анулювання запису в національній базі персон Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) відповідної країни. З цього приводу, юристи нашої компанії та наші партнери за кордоном зможуть надати Вам всю необхідну допомогу, від докладної юридичної консультації до кінцевого рішення Вашого питання.
 • відмова в візі, оскарження рішення консульського офіцера, апеляція в посольство (або в суд). Наші юристи підготують апеляцію і відповідну доказову базу, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.
 • анулювання візи в посольстві. Якщо у Вас існує загроза анулювання візи, кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави анулювання візи, та підготують Вас до інтерв'ю в посольстві, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.
 • анулювання візи на кордоні. Наші юристи допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави анулювання візи на кордоні, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.

Якщо Ви маєте намір розпочати процедуру оскарження рішення, що набуло чинності, про депортацію, видворення, анулювання інформації в інформаційній базі Шенгенської інформаційної системи SIS, юристи нашої компанії, а також наші зарубіжні партнери, готові надати Вам в повному обсязі юридичні послуги, представляючи Ваші інтереси в інстанціях, в яких було прийняте відповідне рішення.

Юридична допомога наших партнерів-адвокатів США у разі початку процедури депортації або видворення іноземного громадянина зі Сполучених Штатів Америки:

 • скасування депортації/видворення з країни для законних постійних резидентів США;
 • скасування депортації/видворення з країни для нерезидентів США;
 • юридична допомога після винесення іноземному громадянинові вироку суду;
 • конвенція проти застосування тортур (CAT);
 • подача клопотання на отримання статусу біженця;
 • відстрочка рішення про депортацію/видворення з країни;
 • призупинення депортації/видворення з країни;
 • зміна статусу; віза категорії S; відстрочка депортації; натуралізація; добровільний виїзд з країни.

Додаткові/супроводжуючі послуги:

 • відмова в візі США, оскарження рішення консульського офіцера. Оскарження рішення консульського офіцера посольства США можливо тільки у виняткових випадках. Наша компанія забезпечить повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.
 • анулювання американської візи в посольстві США. Якщо у Вас існує загроза анулювання візи, кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави анулювання візи, та підготують Вас до інтерв'ю в посольстві, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.
 • анулювання американської візи на кордоні. Наші юристи допоможуть Вам розібратися у Вашій складній ситуації, з'ясують підстави анулювання візи і депортації, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах процесу Вашої справи.
 • Waiver. Кваліфіковані юристи нашої компанії допоможуть Вам розібратися у складній ситуації, з'ясують підстави винесення заборони на в'їзд у США, встановлять можливість отримання виняткового дозволу на в'їзд до Сполучених Штатів (Waiver), а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.
 • Nonimmigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії для оскарження рішення про заборону на в'їзд до США, якщо існує така можливість, а також представлення інтересів Клієнта у підготовці клопотання для зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в неімміграційних цілях.
 • Immigrant waiver. Повний юридичний супровід, розробка стратегії, прояснення і реконструювання подій, а також представлення інтересів Клієнта у дипломатичних представництвах і Департаменті імміграції та громадянства США з питань зняття заборони на в'їзд у Сполучені Штати в імміграційних цілях.
 • Гуманітарний пароль. Повний юридичний супровід, розробка стратегії ведення Вашої справи, підготовка заяви і відповідної доказової бази надзвичайності обставин або ознак гуманітарної кризи з метою максимального підвищення шансів на успішний результат Вашої справи. Слід врахувати, що такі справи дуже складні: часто необхідно пред'явити докази фінансової підтримки, результати досліджень ДНК, а також, в разі необхідності, залучити Конгрес США.

ВАРТІСТЬ НАШИХ ПОСЛУГ

Вартість консультації тривалістю до 60 хвилин становить від 250 євро (залежно від складності питання, що розглядатиметься). Якщо Клієнт приймає рішення про укладення договору з нашою компанією, вартість першої консультації може бути врахована при визначенні загальної ціни Договору.

Вартість адміністративного розгляду Вашої справи та ознайомлення з Вашими депортаційними (імміграційними) документами становить від 20 євро (вартість залежить від конкретної країни і складності справи). Після оплати даної послуги, разом з підтвердженням про оплату Вам необхідно відправити сканкопіі Ваших документів на е-mail, вказаний в розділі Контакти.

У випадку якщо у Вас адміністративне порушення і Ви маєте відповідне рішення про Вашу депортацію, видворення, анулювання візи та ін., вартість адвокатських послуг щодо оскарження або пом'якшення прийнятого рішення складає від 3500 євро (вартість залежить від країни і складності справи).

У випадку якщо у Вас кримінальне порушення і Ви маєте відповідне рішення судової інстанції, що набуло чинності, про Ваше покарання з подальшою депортацією Вас з країни, вартість адвокатських послуг щодо оскарження або пом'якшення прийнятого рішення залежить від багатьох факторів і визначається тільки під час особистої попередньої консультації.

У вартість не включено:

 • пересилка кур'єрською поштою Ваших документів (апеляції, супроводжуючої доказової бази, перекладів) у відповідні інстанції або нашим зарубіжним партнерам, з метою представлення Ваших інтересів при оскарженні у вищих інстанціях;
 • переклади документів з/на іноземні мови та нотаріальне завірення перекладів;
 • апостиль або легалізація оригіналів документів і перекладів (у разі необхідності);
 • витребування матеріалів справи в інстанції, яка винесла відповідне рішення (якщо Ви їх не маєте);
 • пошук та витребування документів доказової бази (довідки про несудимість, документи з податкових органів, копії рішень судів, протоколи про затримання/арешт та ін.);
 • вартість оформлення довіреності, для представлення Ваших інтересів в апеляційних інстанціях;
 • штрафні санкції (якщо будуть), які будуть нараховані Вам уповноваженими на це органами країни, яка Вас депортувала.

Строки розгляду адміністративних справ від 3 місяців (залежно від країни, яка прийняла рішення про депортацію/видворення, а також і від складності самої справи).

Вартість підготовки запиту у Шенгенську інформаційну систему SIS складає від 150 євро (залежить від складності справи).

Вартість витребування довідок щодо наявності (відсутності) запису з національних реєстрів осіб Non Grata (небажаних до в'їзду осіб) та з Шенгенської Інформаційної Системи SIS складає від 500 євро (залежить від складності справи).

Вартість запиту в інформаційну базу Шенгенської Інформаційної Системи SIS з метою подальшого оскарження рішення щодо депортації, видворення, заборони на в'їзд, анулювання візи і т.д., складає від 700 євро (залежить від складності справи).

Вартість підготовки супровідних документів (доказової бази), переклади, відповідне засвідчення, а також поштові витрати - оплачується додатково (залежно від кількості документів, обсягу і термінів виконання).

Вартість витребування матеріалів справи щодо депортації, видворення, заборони на в'їзд, анулювання візи і т.д. з метою подальшого оскарження відповідного рішення, складає від 1500 євро (залежить від складності справи).

Вартість надання додаткових та іших послуг залежить від складності справи Клієнта і обумовлюється додатково.