Top of Page

Б.А. - депортація з Італії, 17 років заборони в'їзду в країни Шенгенської угоди

У 2001 році Б.А. був депортований з Італії через порушення паспортно-візового режиму країни.

Б.А. в 2001 році по двотижневій туристичній візі в'їхав в Італію і перебував на території країни більше року. При спробі виїзду з Італії Б.А. був затриманий прикордонною службою і депортований з країни.

У січні 2019 року, отримавши біометричний паспорт, Б.А. спробував по безвізу в'їхати до Польщі, але при перетині кордону він був затриманий польською прикордонною службою та повернутий в Україну. Причиною повернення з кордону послужила наявність особистої інформації Б.А. в Шенгенській інформаційній системі SIS.

Нами були витребувані всі документи по даній справі з відомств, що мають відношення до депортації Б.А. Також в процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, нами було прийнято рішення та ініційована процедура анулювання інформації з системи SIS Італії.

В результаті вжитих нами заходів і зібраної доказової бази в березні 2019 року ми отримали з компетентних органів Італії рішення про зняття заборони на в'їзд Б.А. в країни Шенгенської угоди з анулюванням запису в національній системі SIS Італії.

Статус справи: 
Завершені справи