Top of Page

А.Н. - депортація з Італії

В серпні 2005 року А.Н. був депортований з Італії на підставах порушення паспортно-візового режиму країни.

А.Н. з 2002 року незаконно (по десятиденній туристичній візі) перебував і працював на території Італії. У липні 2005 року він був затриманий поліцією і заарештований. На підставі рішення суду, до А.Н. були застосовані штрафні санкції, депортація на 3 роки і, як наслідок, занесення інфоромаціі про А.Н. до Шенгенської інформаційної системи SIS.

Після закінчення трирічного терміну заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди А.Н. неодноразово подавав документи в різні посольства країн Шенгенської угоди та отримував відмову в візі із зазначенням причини відмови у видачі візи: особиста інформація про А.Н. занесена до Шенгенської інформаційної системи SIS.

На момент звернення до нас, депортаційних матеріалів А.Н. не мав (викинув).

Нами були витребувані всі документи по даній справі з відомств, що мають відношення до депортації А.Н. Також в процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, нами було прийнято рішення та ініційована процедура анулювання інформації з системи SIS Італії.

В результаті вжитих нами заходів і зібраної доказової бази в серпні 2013 ми отримали з компетентних органів Італії рішення про зняття заборони на в'їзд А.Н. в країни Шенгенської угоди з анулюванням запису в національній системі SIS Італії.

Статус справи: 
Завершені справи