Top of Page

Д.Н. - внесення інформації про Заявника в систему SIS Німеччиною

Д.Н. - внесення інформації про Заявника в систему SIS Німеччиною внаслідок надання до Посольства Німеччини в Україні свідомо неправдивої інформації і фальсифікованих документів щодо мети візиту і запрошуючої сторони, з метою отримання службової візи.

В зв'язку із займаною посадою Д.М., до моменту подачі документів до Посольства Німеччини в Україні з метою отримання службової візи, неодноразово вже мав службові візи до Австрії, Нідерландів, Німеччини.

В черговий раз, перед тим як звернутися до Посольства Німеччини за отриманням візи, Д.М. скористався послугами "консультантів" і купив у них службове запрошення до Німеччини. У липні 2010 року він подав це запрошення і супроводжуючі документи до Посольства з метою отримання візи і отримав відмову. У письмовому повідомленні про відмову в візі Посольством Німеччини в Україні було зазначено, що дані Д.М. занесені до Шенгенської інформаційної системи SIS з метою відмови в дозволі на в'їзд до країн Шенгенської угоди.

Через нетривалий час Д.М. звернувся до Посольства Королівства Нідерландів з метою отримання службової візи за запрошенням від голандської компанії, але відповідь отримав таку саму: "дані Д.М. занесені компетентними органами Німеччини до Шенгенської інформаційної системи SIS з метою відмови в дозволі на в'їзд до країн Шенгенської угоди".

У січні 2011р. Д.М. звернувся до нашої компанії з метою анулювання запису з системи SIS Німеччини.

З матеріалів витребуваної нами справи з компетентних органів Німеччини з'ясувалося:

Коли Д.М. подав документи до Посольства Німеччини, з метою отримання службової візи, співробітники Консульського відділу Посольства Німеччини здійснили перевірку запрошуючої сторони Д.М. і в процесі перевірки було виявлено факт надання завідомо неправдивої інформації Заявником, а також, що запрошуючої сторони.

В процесі нашої перевірки був повністю підтверджений факт внесення до системи SIS інформації про Д.М., в зв'язку з наданням ним до Посольства свідомо неправдивої інформації і супроводжуючих фальсифікованих документів. Таким чином, надана в Посольство Д.М. інформація, про мету і терміни перебування не відповідала дійсній меті візиту.

В процесі аналізу всієї ситуації, в лютому 2011 року нами було прийнято рішення і ініційована процедура анулювання інформації з системи SIS Німеччини. Для вирішення даного питання були підготовлені і витребувані відповідні документи і запити. У процесі вирішення цієї справи виникли додаткові складності, пов'язані з необхідністю отримання відповідей на інформаційні запити з більш, ніж п'яти відомств на території Німеччини. Це призвело до відносно тривалого розгляду даної справи.

В результаті вжитих нами заходів, зібраної доказової бази та численних запитів: 10 травня 2011 ми отримали з компетентних органів Німеччини рішення про зняття заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди з анулюванням запису в національній системі SIS Німеччини.

Статус справи: 
Завершені справи