Top of Page

Г.І. - внесення інформації про Заявника в систему SIS Швейцарією

Г.І. - Внесення інформації про Заявника в систему SIS Швейцарією з причини надання в Посольство Швейцарії в Україні свідомо неправдивої інформації і фальсифікованих документів щодо мети візиту і запрошуючої сторони, з метою отримання службової візи. А також намір навмисне ввести в оману владу і отримати Шенгенську візу на сфальсифікованих підставах.

Згідно законодавства Швейцарії навмисне використання сфальсифікованих документів свідчить про високий ступінь злочинних намірів. Враховуючи таке серйозне порушення і подальшу загрозу суспільній безпеці і порядку, Посольство Швейцарії подало запит до національної бази SIS з рекомендацією накласти заборону на в'їзд Г.І. до Швейцарії на умовах, передбачених у статті 67 Закону Швейцарії "Про іноземних громадян". А також Посольство наголосило, що приватні інтереси, які можуть переважати над суспільними інтересами при контрольованому в'їзді, не є очевидними ні з документів, ні по праву заявника бути заслуханими.

В зв'язку із роботою та займаною посадою Г.І., до моменту подачі документів в Посольство Швейцарії в Україні, з метою отримання службової візи, неодноразово отримував службові візи в багато різних країн Шенгенської угоди, а також в інші країни включаючи США.

В ході розгляду справи з'ясувалося, що запрошення, яке Г.І. подав в посольство для отримання візи, не було фальсифікованим, а також зі свого боку Г.І. не мав наміру подання неправдивої інформації в посольство. У зв'язку з цим нами були витребувані всі документи по даній справі з відомств, що мають відношення до цієї справи. Також в процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, нами була зібрана відповідна доказова база, прийнято рішення та ініційована процедура анулювання інформації з системи SIS Швейцарії.

У результаті вжитих нами заходів у березні 2014 компетентні органи Швейцарії зняли заборону на в'їзд для Г.І. до Швейцарії і країн Шенгенської угоди.

Статус справи: 
Завершені справи