Top of Page

К.М. – депортація з Польщі, фальшиві штампи прикордонного контролю декількох країн-членів Шенгенської угоди, заборона на в'їзд, внесення інформації до національної бази та системи SIS.

У березні 2016 р К.М. був затриманий на прикордонному переході Польща - Україна при виїзді з території Республіки Польща. Під час детального прикордонного контролю було встановлено, що в паспорті К.М., наданому ним на прикордонний контроль, були виявлені фальшиві штампи прикордонного контролю декількох країн-учасниць Шенгенської угоди. Наявність фальшивих штампів в паспорті мала на меті «зкорочення» терміну перебування в країнах Шенгенської угоди.

На підставі паспортного документа та інформації від співробітника Frontex-u однієї з країн-учасниць Шенгенської угоди, прикордонною службою Республіки Польща було встановлено: порушення К.М. паспортно-візового режиму, перевищення терміну перебування на території країн Шенгенської угоди та фальсифікацію штампів прикордонного контролю, що спричинило депортацію, заборону на в'їзд в Республіку Польща, внесення інформації до національної бази осіб, яким забороняється в'їзд в Польщу, а також до Шенгенської інформаційної системи SIS.

На сьогоднішній день, в процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, і провадження у даній справі, витребуються документи з відомств, що мають відношення до цієї депортації, а також готується апеляція з відповідною доказовою базою.

В процесі роботи по даній справі спеціалістами нашої компанії були витребувані документи, що стосуються процедури депортації і підстав внесення інформації про К.М. в систему ШІС, а також підготовлена ​​апеляція з відповідною доказовою базою для судового розгляду, з метою анулювання інформації з системи SIS і зняття заборони на в'їзд К.М. в Республіку Польща і країни Шенгенської угоди.

В результаті вжитих нами заходів в лютому 2017 року компетентні органи Польщі зняли заборону на в'їзд для К.М. в Польщу і країни Шенгенської угоди.

Статус справи: 
Завершені справи