Top of Page

К.Я. – відмова в візі на підставі 6 пункту «Одна чи декілька країн-учасниць Шенгенської угоди вважають, що Ви становите загрозу для громадського порядку, внутрішньої безпеки, громадського здоров’я……»

У червні 2007 року К.Я. подала пакет документів в Посольство Нідерландів в Україні з метою отримання службової візи. К.Я. отримала відмову на підставі 6 пункту «Одна чи декілька країн-учасниць Шенгенської угоди вважають, що Ви становите загрозу для громадського порядку, внутрішньої безпеки, громадського здоров’я відповідно до Ст.2 абз. 19 Регламенту (ЄС) № 562/2006 (Шенгенський кодекс про кордони) або для міжнародних відносин однієї чи декількох країн-учасниць Шенгенської угоди».

Пізніше наші спеціалісти з'ясували, що К.Я., не маючи документів, підтверджуючих її фінансовий стан і достатність фінансових коштів для реалізації даної подорожі, скористалася «послугами фірми» для отримання довідки з банку про стан її рахунку. Таким чином К.Я. подала в посольство фальсифіковані документи, які начебто підтверджують достатність в неї фінансових коштів для отримання візи.

Перевіривши подані К.Я. документи і встановивши факт підробки довідки з банку, а також невідповідність реальному стану справи, консульський офіцер Посольства Королівства Нідерландів вніс інформацію про К.Я. до Шенгенської інформаційної системи SIS, як про особу, яка становить загрозу для громадського порядку, внутрішньої безпеки, громадському здоров’ю відповідно до Ст.2 абз. 19 Регламенту (ЄС) № 562/2006, а також про особу, якій забороняється в'їзд на територію Королівства Нідерландів, та країн-учасниць Шенгенської угоди, мотивуючи своє рішення умисним обманом з метою незаконного отримання візи.

У квітні 2016 року, подала документи в Посольство Республіки Польща для отримання туристичної візи і отримала відмову в візі на підставі наявності інформації про К.Я. у Шенгенській інформаційній системі SIS.

В процесі роботи по даній справі спеціалістами нашої компанії були витребувані документи, які стосуються процедури та підстав внесення інформації про К.Я. в систему SIS. Підготовлені відповідні документи для судового розгляду, з метою анулювання інформації з системи SIS і зняття заборони на в'їзд К.Я. до країн Шенгенської угоди.

В результаті вжитих нами заходів і зібраної доказової бази в березні 2017 року ми отримали з компетентних органів Королівства Нідерландів рішення про зняття заборони на в'їзд К.Я. в країни Шенгенської угоди з анулюванням запису в національній системі SIS Королівства Нідерландів.

Статус справи: 
Завершені справи