Top of Page

М.К. - депортація з Польщі

М.К. був затриманий на польському кордоні в січні 2007р. в зв'язку з тим, що в його закордонному паспорті, зі слів співробітників прикордонної служби, раніше були проставлені підроблені штампи в'їзду і виїзду з країн Шенгенської угоди.

На підставі прийнятого рішення Підкарпатського воєводи, М.К. був заарештований. Йому було інкриміновано підробка штампів, з нього взято письмові пояснення та складено протокол затримання. Також до М.К. були застосовані штрафні санкції. Після чого він був депортований з країни із забороною на в'їзд до країн Шенгенської угоди на 5 років із занесенням про М.К. інформації в систему SIS.

М.К. був частим відвідувачем країн Шенгенської угоди та в його закордонних паспортах було нараховано близько 15 використаних шенгенських віз різних країн Шенгенської угоди.

В січні 2012р. закінчився п'ятирічний термін заборони на в'їзд до країн Шенгенської угоди. М.К. подав документи в посольство Чехії на отримання візи і отримав відмову. У відмовному листі, виданому Посольством Чеської Республіки, підставою відмови у видачі візи послужило те, що особиста інформація про М.К. занесена до Шенгенської інформаційної системи SIS Польщі як особи небажаного до в'їзду на територію країн Шенгенської угоди.

В результаті вжитих нами заходів, з М.К. знято заборону на в'їзд до країн Шенгенської угоди, анульований запис в національній системі Польщі та національній системі Чехії.

Статус справи: 
Завершені справи