Top of Page

О.В. - депортація з Литовської Республіки, заборона на в'їзд і внесення інформації в SIS

В грудні 2015 року О.В. звернувся до нас після відмови йому в візі Посольством Іспанії в Україні. Консульським відділом посольства Іспанії в Україні була видана О.В. відмова на підставі наявності інформації про О.В. в Шенгенській інформаційній системі SIS.

Як з'ясувалося пізніше, перед подачею документів до Посольства Іспанії, О.В. при виїзді з Литовської Республіки був депортований службою охорони Державного кордону при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки через наявність в паспорті О.В. фальшивих штампів в'їзду/виїзду.

На цій підставі йому було видано рішення про депортацію і заборону на в'їзд до Литовської Республіки, анульована багаторазова річна діюча шенгенвіза, по якій він раніше в'їжджав на територію Литовської Республіки, внесена інформація в національну базу осіб, яким забороняється в'їзд до Литовської Республіки, а також в Шенгенську інформаційну систему SIS.

В процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, нами була зібрана відповідна доказова база невинуватості О.В., сформований повний документів і в травні 2016р. подано позов до вищої інстанції.

На даний час справа в провадженні.

Статус справи: 
Справи в провадженні