Top of Page

Прискорене видворення зі США за ст. 212(a)(7)(A)(i)(I) і заборона на в'їзд в США за ст. 212 (а)(9)

Маючи в наявності візу В1/В2 і неодноразово раніше відвідуючи США, К.Л. в черговий раз вирішила разом зі своєю подругою відвідати Сполучені Штати з туристичною метою. Вибравши маршрут і купивши квитки в обидві сторони, подруги, очікуючи тиждень цікавої і веселого подорожі, полетіли в Лос-Анжелес.

Однак, під час паспортного контролю співробітник Митної та прикордонної служби запросив К.Л. та її подругу в окреме приміщення з метою визначення мети візиту і огляду їх багажу. Дівчат супроводили по різних кімнатах і почали огляд особистих речей і гаджетів.

Після кількох виснажливих годин очікування дівчатам почали задавати питання, серед яких були питання про їх знайомство, заплановану подорож, знайомства в США, чому номери в деяких готелях їм забронював знайомий її подруги, а також чи займалися вони раніше проституцією та чи надавали коли-небудь ескорт послуги.

Після ще кількох годин допиту і оформлення протоколів, обох дівчат супроводили на рейс з метою прискореного видворення зі США.

Як виявилося, під час перевірки співробітниками Митної та прикордонної служби електронних засобів зв'язку подруги К.Л. була виявлена ​​інформація, яка свідчила про те, що подруга К.Л. займається проституцією і наданням послуг ескорту за грошову винагороду.

К.Л. була визнана особою нев'їзною до Сполучених Штатів Америки відповідно до вимог розділу 212 (а) Акту про імміграцію та громадянство, а також особою, що підлягає видворенню згідно зі ст. 212 (a)(7)(A)(i)(I). Відповідно до ст. 212 (а)(9) їй була встановлена ​​заборона на в'їзд в США на 5 років з дати її видворення зі Сполучених Штатів.

К.Л. видворили разом із подругою, так як той факт, що вона подорожувала з супутницею, яка імовірно усвідомлено займалася проституцією, поставив під сумнів непричетність К.Л. до незаконної діяльності її подруги.

На момент подачі заяви про в'їзд в США К.Л. не вдалося спростувати припущення співробітників Митної та прикордонної служби, тому після прибуття додому вона звернулася до нас за юридичною допомогою у вирішенні її проблеми.

У процесі аналізу всієї ситуації, що склалася юристами нашої компанії було, підготовлено клопотання на зняття заборони на в'їзд з неімміграційної метою (Nonimmigrant waiver), а також зібрана відповідна доказова база, яка підтверджувала невинність К.Л.

Розгляд справи тривав майже рік, але в результаті вжитих нами заходів К.Л. була виправдана і отримала неімміграційний дозвіл на в'їзд в США.

Статус справи: 
Завершені справи