Top of Page

С.Р. - повернення зі словацького кордону на підставі наявності інформації в SIS

В серпні 2018 р. С.Р. був затриманий в пункті перетину кордону при в'їзді у Словацьку Республіку. Під час детального прикордонного контролю було встановлено, що дані про С.Р. занесені до Шенгенської інформаційної системи компетентними органами Португалії з метою відмови у в'їзді в країни Шенгенської угоди.

На підставі встановленої інформації співробітниками прикордонної служби Словаччини було винесено рішення щодо С.Р. про відмову у в'їзді на кордоні і повернення його в Україну.

В процесі роботи по даній справі юристами нашої компанії були витребувані документи, які стосуються процедури та підстав внесення інформації про С.Р. в Шенгенську інформаційну систему. Підготовлені відповідні документи до компетентних органів Португалії, з метою анулювання інформації в системі SIS і зняття заборони на в'їзд С.Р. в країни Шенгенської угоди.

В результаті вжитих нами заходів, з С.Р. знято заборону на в'їзд до країн Шенгенської угоди, анульований запис в національній системі Португалії, а також Шенгенській інформаційній системі SIS.

Статус справи: 
Завершені справи