Top of Page

Т.В. - Депортація з Польщі

Т.В., працюючи водієм автобуса, який здійснював міжнародні рейси, у листопаді 2008р. був затриманий на кордоні співробітниками прикордонної служби на польському кордоні за те, що пробув по своїй службовій візі на території країн Шенгенської угоди на три дні більше дозволеного терміну.

На підставі прийнятого рішення Воєводи, до Т.В. був застосований адміністративний арешт із застосуванням штрафних (фінансових) санкцій, з подальшою депортацією та занесенням про Т.В. інформації в систему SIS.

На жаль, особисто Т.В., в момент його затримання, були підписані документи, із змістом яких він не був ознайомлений. Підписавши ці документи, Т.В. повністю погодився з інкримінованим йому правопорушенням і визнав себе винним. І як наслідок, дані його дії сильно ускладнили весь процес у цій справі.

У процесі вирішення даної справи виникли додаткові складності, пов'язані з необхідністю отримання відповідей на інформаційні запити з більш, ніж семи відомств на території Республіки Польща.

У процесі провадження у даній справі були витребувані всі документи по даній справі з відомств, що мають відношення до цієї депортації. Підготовлена ​​і подана апеляція з відповідною доказовою базою. По апеляції було прийнято позитивне рішення.

У результаті в грудні 2011р. Т.В. була отримана віза, видана Посольством Чехії в Україні.

Додатково хочемо звернути Вашу увагу на те, що термін депортації Т.В. підходив до кінця і в зв'язку з цим на прохання Т.В. нами було подано запит у відповідне відомство Польщі з проханням видати інформацію на якій підставі було прийнято рішення про анулювання інформації з Шенгенської інформаційної системи по даній справі.

Метою даного запиту було або підтвердження, або спростування факту анулювання запису про Т.В. в системі SIS виключно на підставі апеляційного звернення. Ми заздалегідь розуміючи, що цей запит ніякого відношення до справи не має, виконали прохання Т.В., але польське відомство, як ми і припускали, до теперішнього часу не дало відповіді.

Статус справи: 
Завершені справи