Top of Page

Відмова в візі США за ст. 212(a)(2)(A)(i)

У.Ю. звернувся до нас за юридичною допомогою у вирішенні його проблеми після отримання відмови в Посольстві США в неімміграційній візі B1/B2 за ст. 212 (a)(2)(A)(i)(I) "Злочини проти моральності".

У.Ю. під час подій 2014 року був затриманий правоохоронними органами України та кілька місяців перебував у СІЗО. Не дивлячись на те, що вина У.Ю. не була доведена і юридично він не був засуджений, консульський офіцер прийняв рішення про відмову грунтуючись на фактичних обставинах, не розібравшись до кінця в ситуації. Тому при розгляді звернення У.Ю. за отриманням візи, консульський офіцер прийняв рішення про відмову в візі У.Ю. згідно зі ст. 212 (a)(2)(A)(i)(I).

В процесі аналізу ситуації, що склалася, юристами нашої компанії було, підготовлено клопотання про перегляд справи із зазначенням юридичних і фактичних помилок, допущених при первісному розгляді, а також заяву на зняття заборони на в'їзд з неімміграційною метою (Nonimmigrant waiver). Додатково була зібрана відповідна доказова база, що підтверджувала невинуватість У.Ю.

Розгляд справи тривав майже вісім місяців, але в результаті вжитих нами заходів У.Ю. було надано неімміграційний дозвіл на в'їзд в США.

Статус справи: 
Завершені справи