Top of Page

Відмова в візі США за статтею 212(a)(6)(c)(i)

Цивільний чоловік О.П. деякий час назад виїхав в США по туристичній візі і подав документи на отримання статусу біженця. Оскільки О.П. мала в минулому відмови в візі за статтею 214 (b) і не мала змогу приїхати до Сполучених Штатів для реєстрації шлюбу з цивільним чоловіком, вона вирішила вступити у фіктивний шлюб з холостим переможцем Лотереї Грін кард, з метою прискорення процесу своєї імміграції в США.

Під час проходження інтерв'ю в Посольстві, консульський офіцер виявив факт фіктивності шлюбу і видав О.П. довічну заборону на в'їзд в США за статтею 212 (a)(6)(c)(i) "Вчинення фальсифікації або надання завідомо неправдивої інформації".

Після отримання даної відмови О.П. звернулася до нас за юридичною допомогою у вирішенні даної проблеми.

Після того, як між О.П. та її цивільним чоловіком був зареєстрований шлюб, чоловіком О.П. був ініційований імміграційний процес для дружини та їх неповнолітньої дитини.

В процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, юристами нашої компанії було підготовлено клопотання на зняття заборони на в'їзд з імміграційною метою (Immigrant waiver), а також зібрана відповідна доказова база, яка ґрунтувалася на тому, що відмова у видачі візи може заподіяти вкрай важкі обставини і глибокі моральні страждання для чоловіка О.П.

В даному випадку терміни розгляду справи Департаментом імміграції та натуралізації затягнулися на вісім місяців, після чого було отримано схвалення на імміграційне зняття заборони на в'їзд для О.П.

Статус справи: 
Завершені справи