Top of Page

Відмова в візі США за статтями 212(a)(2)(B), 212(a)(2)(A)(i)(I), 212(a)(6)(C)(i)

Помилка візового консультанта при заповненні візових та імміграційних анкет Л.І. привела до серйозних наслідків, які ні Л.І., ні його дружина не могли передбачити. Однак, незнання закону не звільняє від відповідальності.

Л.І. звернувся до нас за юридичною допомогою у вирішенні його проблеми після отримання відмови в імміграційній візі возз'єднання сім'ї за наступними статтями:

У процесі аналізу всієї ситуації, що склалася, юристами нашої компанії була розроблена стратегія, підготовлене клопотання на зняття заборони на в'їзд з імміграційної метою (Immigrant waiver), а також зібрана відповідна доказова база, яка ґрунтувалася на наступному:

щодо ст.ст. 212 (a)(2)(A)(i)(I), 212 (a)(2)(B)

  • з моменту вчинення Заявником злочину пройшло більше 15 років, і він повністю реабілітувався,
  • клопотання у справі Заявника було подано його дружиною-громадянкою США,
  • надання доказів наявності вкрай важких обставин і глибоких моральних страждань дружини Заявника через їх розлуку,
  • відсутність можливості у дружини Заявника повернутися в Україну, тому що в США вона приїхала як біженець,
  • допуск Заявника в Сполучені Штати не суперечить національній безпеці чи безпеці США.

щодо ст. 212 (a)(6)(C)(i)

  • причиною надання неправдивих відомостей щодо минулої судимості Заявника послужило звернення до візового консультанту, який запевнив Л.І. та його дружину, що якщо злочин було скоєно понад 10-ть років тому, то вказувати цей факт вже не потрібно, тому що запис про це вже не повинна зберігатися для імміграційних цілей.
  • відсутність прямого умислу у Заявника, який надав завідомо неправдиву інформацію в Посольство.

Після отримання схвалення на клопотання на зняття заборони на в'їзд з імміграційної метою (Immigrant waiver), ми підготували Заявника і його дружину до проходження інтерв'ю в посольстві, в процесі якого був встановлений факт, що саме за рекомендацією візового консультанта, який стверджував, що якщо судимість була більше 10-ти років тому і людина повністю виправилася - то вказівка ​​даного факту не обов'язкова і цей пункт не повинен бути причиною відмови у в'їзді в США, а також був підтверджений факт реабілітації Заявника і наявність вкрай важких обставин і глибоких моральних страждань дружини Заявника через їх розлуку.

В результаті вжитих нами заходів Л.І. отримав дозвіл на в'їзд в США і возз'єднався зі своєю дружиною.

Статус справи: 
Завершені справи