Top of Page

Програма Traveller Redress

Важливо пам'ятати, що сама наявність візи надає іноземному громадянину право в пункті перетину кордону звернутися до співробітників митно-прикордонної служби (Customs and Border Patrol) за дозволом на в'їзд в США.

CBP має досить широкі повноваження щодо допуску або не допуску іноземців до Сполучених Штатів. У разі якщо під час паспортного контролю у співробітника служби CBP виникне підозра щодо невідповідності мети візиту категорії отриманої іноземцем візи (або з будь-яких інших причин), в такому випадку співробітники CBP запрошують затриманого в окреме приміщення з метою допиту і огляду його особистих речей та багажу.

Якщо при допиті співробітниками CBP будуть знайдені прямі докази існуючої підозри, дані цього іноземця вносяться в інформаційну базу небажаних до в'їзду осіб (No-Fly List), його віза анулюється з подальшим прискореним видворенням з країни і забороною на в'їзд до Сполучених Штатів. Такого роду рішення і дії співробітників служби CBP не можуть бути оскарженими в суді, але в даному випадку існує можливість подачі клопотання до Департаменту внутрішньої безпеки (DHS) про відновлення свободи переїзду по програмі Travel Redress Inquiry Program (TRIP).

Найголовніше в таких випадках - не втрачати час і займатися цим питанням якомога швидше після отримання такого рішення. Слід зазначити, що на практиці процедура розгляду цього клопотання за вищевказаною програмою досить специфічна, тому ми настійно рекомендуємо Вам з усією серйозністю поставитися до питань підготовки документів і доказової бази щоб звести до мінімуму можливість винесення негативного рішення по Вашій заяві.

Звертайтесь до нас для визначення і узгодження подальших дій.