Top of Page

Депортація з Угорщини на підставі встановленої заборони на в'їзд Словацькою Республікою

У квітні 2018р. С.Н. була затримана на прикордонному переході Угорщина - Україна при виїзді з території Угорщини. Під час детального прикордонного контролю було встановлено, що С.Н. встановлена заборона на в'їзд Словацькою Республікою, а також наявність інформації про неї у Шенгенській інформаційній системі SIS.

На підставі встановленої інформації співробітники прикордонної служби Угорщини інкримінували С.Н. незаконне перебування на території країн Шенгенської угоди, що спричинило депортацію і збільшення терміну заборони на в'їзд на територію країн Шенгенської угоди.

В процесі роботи по даній справі спеціалістами нашої компанії були витребувані документи, які стосуються даної справи, з'ясовані підстави внесення інформації про С.Н. в Шенгенську інформаційну систему, а також підготовлена ​​апеляція з відповідною доказовою базою, з метою анулювання інформації з системи SIS і зняття заборони на в'їзд С.Н. до Словацької Республіки і країн Шенгенської угоди.

В результаті вжитих нами заходів у липні 2017 року компетентні органи Словацької Республіки зняли заборону на в'їзд для С.Н. до Словацької Республіки та країн Шенгенської угоди.

Статус справи: 
Завершені справи