Top of Page

Імміграційний дозвіл на в'їзд у США

Особливий випадок надання права в'їзду в США з імміграційною метою - immigrant waiver.

Наша компанія має значний досвід роботи з оформлення дозволу на в'їзд США. Іноді проблему можна вирішити відносно легко, зокрема, коли рішення про заборону на в'їзд було винесено консульським офіцером посольства США помилково. Наприклад, консульський офіцер, що розглядав справу, помилково вважав, що Заявник перебував у Сполучених Штатах незаконно, або неточно підрахував терміни незаконного перебування. Є можливість надати додаткові докази у консульський відділ посольства США або у Державний департамент США для процедури перегляду винесеного раніше рішення та постанови нового.

Якщо неможливо дати зворотний хід винесеним рішенням, буде необхідна сильна юридична підтримка для підготовки клопотання про зняття заборони на в'їзд у США.

Існує досить багато причин, які можуть сприяти видачі заборони на в'їзд у Сполучені Штати. Найбільш поширені з них наступні:

  • надання свідомо неправдивої інформації про перебування в посольство, з метою отримання візи;
  • надання завідомо фальсифікованих документів в посольство, з метою отримання візи;
  • порушення візового режиму в минулому, що спричинило незаконне перебування у Сполучених Штатах;
  • кримінальне минуле;
  • шахрайство при отриманні візи CША;
  • різні адміністративні порушення в період перебування у Сполучених Штатах, і т.д.

Кожен випадок унікальний, і часто потрібен його детальний аналіз для того, щоб визначити справжні причини накладення заборони, відповідність рішення консульського офіцера положенням, що регулюють процедуру видачі відмови на в'їзд. Аналіз конкретної ситуації покаже реальні можливості скасування заборони і шанси на успіх при клопотанні на отримання дозволу на в'їзд до Сполучених Штатів.

Клопотання про дозвіл на в'їзд до Сполучених Штатів може подати будь-який Заявник, визнаний не маючим права на в'їзд до цієї країни, який подає клопотання на отримання візи імміграційної категорії. Якщо Заявник відповідає вимогам Консульського відділу на імміграційну категорію візи або категорію візи К, але був визнаний не маючим права на в'їзд у США, він може подати клопотання по формі I-601 (клопотання про дозвіл на в'їзд). Заявник повинен бути чоловіком/дружиною або сином/дочкою громадянина або постійного мешканця США, а також Заявнику необхідно довести, що заборона на його/її в'їзд до Сполучених Штатів створює вкрай важку ситуацію для його/її родича, який проживає у США.

Заявнику на отримання статусу біженця, якому було відмовлено у в'їзді в США на підставі стану його здоров'я або інкриміновано кримінальний злочин, необхідно подавати заяву по формі I-602 з метою в'їзду до США з гуманітарною метою, возз'єднання сім'ї та ін.

Для того, щоб довести наявність "особливого випадку", Заявнику необхідно продемонструвати, що його/її родич (громадянин або постійний мешканець США, який перебуває з ним/нею у шлюбі або є одним з батьків) знаходиться в надзвичайно важкому становищі, і його труднощі перевершують ті, які очікувано супроводжують винесення заборони на в'їзд в звичайній практиці. Департамент імміграції і натуралізації США вважає, що фінансові труднощі, розлука з сім'єю та друзями, а також емоційні страждання, викликані розривом сімейних і громадських зв'язків, є звичайним результатом заборони на в'їзд. Стандартам "особливого випадку" дуже важко відповідати, тому дуже важливо ретельно підготувати і добре документувати клопотання про дозвіл на в'їзд до Сполучених Штатів на цій підставі.

Клопотання по формі I-601 про дозвіл на в'їзд разом із супроводжуючими документами Ви можете подати в консульський відділ Посольства США, який прийняв рішення про заборону на в'їзд до США. Посольство відправляє клопотання на розгляд у відповідний відділ Департаменту імміграції і натуралізації США (USCIS).

У разі відмови Департаменту імміграції і натуралізації США в задоволенні клопотання про перегляд рішення про видачу візи імміграційної категорії, Заявник може оскаржити винесене рішення у вищій інстанції.

У силу складності подібних справ з отримання виняткового дозволу на в'їзд ми Вам рекомендуємо звернутися за допомогою до кваліфікованих спеціалістів, а також хочемо звернути Вашу увагу на те, що при своєчасному зверненні до юриста, Ви зможете не тільки вирішити свої питання, заощадити час і гроші, захистити свої інтереси, але й надалі уникнути для себе збитків та негативних наслідків.