Top of Page

Доступ до інформації в SIS

Відповідно до вимог ст.92 і ст.101 Шенгенської конвенції, Договірні Сторони використовують систему, а також здійснюють функцію технічної підтримки інформаційної системи SIS, яка включає в себе національну частину (N-SIS), що знаходиться в розпорядженні кожної Договірної Сторони та C- SIS - інформаційне ядро ​​технічного забезпечення.

Шенгенська інформаційна система SIS забезпечує можливість органам, встановленим Договірними Сторонами, за допомогою автоматизованої пошукової процедури здійснювати пошук і отримувати доступ до інформації про осіб і предмети для здійснення прикордонного контролю та перевірок, іншого поліцейського і митного контролю, що здійснюється всередині країни відповідно до національного законодавства, а також, стосовно до категорій попереджень (ст.96 Шенгенської конвенції) введених з метою відмови у в'їзді, для здійснення процедури видачі віз, надання дозволів на проживання та адміністративної діяльності щодо іноземних громадян, в рамках застосування положень Конвенції про пересування осіб.

Кожна з Договірних Сторін направляє Виконавчому комітету перелік компетентних органів, які уповноважені здійснювати безпосередній пошук даних, включених до Шенгенської інформаційної системи. У цьому переліку стосовно кожного органу визначаються дані, пошук яких він може вести, і для яких цілей (ст. 101 п.4 Шенгенської конвенції).

Державні служби перевірки, реєстрації та обробки даних інформаційної системи SIS забезпечують дотримання норм захисту особистих даних фізичних осіб відповідно до вимог закону. Проводиться реєстрація систем обробки даних, розглядаються скарги та проводяться перевірки для виявлення випадків незаконної обробки особистих даних.

Шенгенська Інформаційна Система SIS знаходиться під контролем незалежного Шенгенського спільного контролюючого органу Schengen Joint Supervisory Authority - JSA. Цей орган уповноважений проводити технічний контроль в центральній базі даних у м.Страсбург, а також він стежить за дотриманням права доступу до даних у системі SIS.

Наша компанія надає послуги запиту в Шенгенську інформаційну систему SIS, а саме: витребування інформації з SIS; анулювання інформації в SIS; видалення незаконно внесеної інформації з SIS.

Наші юристи допоможуть вам розібратися в ситуації, що склалася, з'ясують підстави внесення інформації про вас в Шенгенську інформаційну систему SIS, встановлять можливість оскарження або скасування даного рішення, а також забезпечать повну юридичну підтримку на всіх етапах цього процесу.

Звертайтеся до нас за правничою допомогою.